Echoskopija

Echoskopija

Echoskopija – ultragarsinio tyrimo metodas, leidžiantis tiksliai įvertinti paciento vidaus organų būklę. Echoskopijos veikimo principas – radijo bangų atspindžio nuo įvairių organų registravimas.

Kviečiame pasinaudoti maksimaliomis echoskopijos galimybėmis – 3D ir 4D tyrimais!

3D/4D privalumai:

Tradicinė 2D echoskopija leidžia matyti vaizdą tik plokštumoje. Tuo tarpu 3D suteikia tikslų trimatį vaizdą. 4D tyrimas gautus 3D kadrus sujungia į nuoseklų vaizdo klipą, kuriame matomi judesiai pasirinktoje tyrimo zonoje.

Tai itin aktualu atliekant šiuos tyrimus:

  • Vaisiaus tyrimus

  • Neurologinius tyrimus

  • Kardiologinius tyrimus

  • Urologinius tyrimus

  • Siekiant užfiksuoti vidaus organų traumas

Nepaisant itin plataus naudojimo spektro, 3D/4D tyrimai dažniausiai atliekami nėščiosioms. Šis tyrimas padeda ne tik nustatyti vaisiaus dydį, širdies ritmą, įsitikinti, ar sveikata nekelia susirūpinimo, bet ir pamatyti būsimo kūdikio veido bruožus! Tėvams bei artimiesiems tai – neįkainojama patirtis.

Echoskopinio tyrimo eiga

3D/4D echoskopiniai tyrimai „Implantera“ klinikoje atliekami pažangiu, šiuolaikišku echoskopu, todėl rezultatai būna ypač tikslūs.

Konsultacija

Pasiruošimas

Ištyrimas

Konsultacijos metu specialistas informuos apie procedūros eigą, galėsite užduoti visus rūpimus klausimus.

Ruošiantis procedūrai, gali tekti nusiimti papuošalus, aksesuarus, viršutinius rūbus.

Specialaus daviklio pagalba tiksliai įvertinama vidaus organų arba vasiaus būklė. Jeigu pasirinktas 4D metodas, gauti vaizdai sujungiami į klipą.

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Echoskopiniai tyrimai tinka ir profilaktinėms reikmėms, tačiau jie ypač svarbūs patyrus vidaus organų traumą ar pajutus bet kokį skausmą dubens, pilvo ar kitų organų srityje. Taip pat – nėštumo metu.
3D ultragarsinis tyrimo principas – toks pats kaip ir 2D echoskopijos. Tai reiškia, kad tyrimas atliekamas ultragarso bangų pagalba ir spinduliuotė nenaudojama.
Geriausias rezultatas pasiekiamas, kai 3D ir 4D ultragarsiniai tyrimai atliekami 24-32 nėštumo savaitėmis. Būtent šiuo laikotarpiu geriausiai matosi vaisius (pirmosiomis savaitėmis nepavyksta kokybiškai matyti vaisiaus, o nėštumo pabaigoje į ekraną telpa nepilnas vaizdas – pvz. tik galva ar kojos).
3D/4D echoskopija yra neinvazyvus tyrimo metodas, todėl skausmo ar kitų nemalonių pojūčių nepatirsite.
Ypatingo pasiruošimo nereikia: rekomenduojame kelias dienas iki procedūros gerti kuo daugiau vandens: tai pagerins pralaidumą sklindančioms ultragarso bangoms ir užtikrins gerą vaizdo kokybę. Kelias valandas iki echoskopijos prašome nevalgyti.