Apie mus

„Implantera“ – pokyčių klinika, įsikūrusi šalia elegantiško parko Tauragėje, kuriame iškilusi XVII a. baroko stiliaus bažnyčia. Prie šios magiškos miesto vietos dera „Implantera“ klinikos pastato interjeras ir eksterjeras, o komandos vertybės tobulai atspindi klasikos aurą.

Implantera“ – tai erdvė, kurioje susipina klasikinė elegancija ir naujausi mokslo pasiekimai. Siekiame teikti įvairių sričių paslaugas ir kokybę, kurios nerasite kitur. Jūsų grožiu rūpinasi geriausi specialistai, vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Kiekvienas mūsų pacientas – išskirtinis, todėl išsamiai ir individualiai suplanuojame kiekvieną procedūrą. Ieškome ir randame profesionalius sprendimus net sudėtingiausiais atvejais.

Pacientų saugumas – vienas mūsų prioritetų. Saugodami Jus ir save, vadovaujamės griežtais sterilizacijos ir kryžminės taršos procesais, turime aukštus darbuotojų saugos ir sveikatos, ligų kontrolės standartus. Įdiegėme saugios praktikos protokolus, kokius naudoja geriausios ligoninės, todėl užtikriname šimtaprocentinį saugumą.

Siekiame būti pirmuoju Jūsų pasirinkimu. Tikime, kad grožis ir sveikata yra neatsiejami vienas nuo kito, todėl klinikoje ne tik saugome sveikatą bei gydome, bet ir puoselėjame Jūsų unikalų grožį. Juk gražus ir sveikas žmogus – laimingas žmogus.

Užtikriname – apsilankymas „Implantera“ klinikoje bus patogus ir malonus. Puikiai suprantame, kad šiltas, rūpestingas personalas, dėmesinga priežiūra ir jauki aplinka mažina įtampą, stresą, sukuria psichologinį komfortą, skatina spartų sveikimą.

Dėkojame, kad leidžiate pasirūpinti Jumis – puoselėjame išskirtinį Jūsų grožį ir padedame žengti pokyčių link. Pacientų džiaugsmas bei nuoširdžios šypsenos – mūsų tikroji sėkmė. Nes Jūs mums rūpite!