Raukšlių koregavimas botulino toksino injekcijomis

Raukšlių koregavimas botulino toksino injekcijomis

Pirmosios mimikos raukšlės dažnai pradeda formuotis ankstyvoje jaunystėje. Jos susidaro susitraukiant veido raumenims, tuo metu kai mes reiškiame savo emocijas – esame susirūpinę, sukoncentravę dėmesį, pykstame ir suintensyvėja tam tikrų raumenų veikla. Kuo žmogus emocingesnis, tuo gilesnės raukšlės formuojasi. Raukšlės paprastai būna labiausiai išreikštos kaktos, tarpuakio ir akių srityse. Dėl jų žmogus dažnai atrodo pavargęs, susirūpinęs ar net piktas, nors iš tiesų taip nėra.

Botulino toksino injekcijos suteikia galimybę ženkliai sušvelninti ar net visai panaikinti vadinamąsias žąsies kojeles ties išoriniais akių kampais, rūpesčio raukšles tarp akių, kilstelėti smuktelėjusius lūpų kampučius, palyginti kaktos ir kitas raukšles. Botulino toksino injekcijų poveikis matomas iš karto. Poros injekcijų per metus visiškai užtenka, kad mimikos raukšlės formuotųsi kur kas lėčiau.

Botulino toksino injekcijos gali būti naudojamos ne tik raukšlių korekcijai, bet ir jų profilaktikai. Anksčiau pradėtos leisti injekcijos blokuoja nevalingas mimikas ir vėlina raukšlių atsiradimą. Raukšlių profilaktika ypač rekomenduojama esant labai intensyviam raumenų aktyvumui.

Kaip atliekama procedūra?

Estetikos klinikoje „Implantera“ injekcijas atlieka plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai. Injekcijoms naudojami tik sertifikuoti, aukštos kokybės preparatai.

Paprastai prieš procedūrą injekcijos sritis dėl nedidelio skausmingumo nėra nuskausminama, tačiau, esant poreikiui, gali būti taikomas vietinis nuskausminimas. Injekcijas atliekantis gydytojas parenka reikalingą preparato dozę ir plona specialia adata suleidžia ją atitinkamuose taškuose. Taip blokuojami hiperaktyvūs raumenys, atsakingi už mimikos raukšlių formavimąsi. Jiems nustojus susitraukinėti, išsilygina raukšlės. Procedūra trunka keletą minučių. Po injekcijos ant injekuotos vietos uždedamas ledas.

Svarbu žinoti, kad botulino toksino injekcijos – tai ne tik estetinė, bet ir medicininė procedūra. Tam reikalingas išmanymas ir anatominės žinios, nes netinkamai suleidus preparatą, galimos komplikacijos. botulino toksino leidimas yra saugi procedūra, bet tik tada, kai ją atlieka profesionalus ir licenciją tam turintis gydytojas.

Poprocedūrinis laikotarpis

Iš karto po procedūros galima grįžti prie įprastos veiklos.

Svarbu žinoti:

  • 12 val. po procedūros patariama nemasažuoti odos injekcijų vietose;
  • 4-6 val. po procedūros rekomenduojama būti vertikalioje pozicijoje;
  • Pirmąsias paras po injekcijų patariama nesportuoti, nevartoti alkoholio, nesideginti saulėje;
  • 7-10 dienų po injekcijų patariama vengti maudytis karštoje vonioje, lankytis saunoje.

Kokio rezultato tikėtis po procedūros

Paprastai poveikis pradeda matytis 3-7 dieną, tačiau galutinis rezultatas išryškėja iki 14 dienos po procedūros. Mimikos raumenys atsipalaiduoja, raukšlės išsilygina, jos neišryškėja ir reiškiant emocijas. Injekcijų efektas tęsiasi apie 6-8 mėnesius, kartais – iki 1 metų.

Pastoviam efektui išlaikyti rekomenduojama injekcijas atlikti kas 6-8 mėnesius. Pastoviai kartojant injekcijas, jų poveikis ilgėja iki 9-10 mėnesių, be to, prarandamas lemiantis mimikos raukšlių susidarymą įprotis raukytis.

Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Botulino toksinas sumažina ar visai panaikina net labai gilias mimikos ir senatvines raukšles.
Tikrai taip! Toks derinimas gali sustiprinti ir prailginti norimą estetinį efektą, be to, yra visiškai saugus Jūsų sveikatai.
Amžiaus ribos čia nėra: kadangi pirmosios raukšlės formuojasi anksti, botulino toksino injekcijos puikiai tinka dar nesulaukusiems 30-ies. Taip pat – ir gerokai vyresniems pacientams.
Botulino toksino injekcijos yra iš esmės beskausmės, tačiau jei pacientas itin jautrus, galime taikyti vietinę nejautrą.
Tai priklauso nuo procedūros apimties, tačiau ši procedūra atliekama itin greitai. Vidutinė jos trukmė – 10-15 min.
Tai priklauso nuo skirtingų faktorių: kokia veido sritis buvo koreguota, taip pat – nuo paciento organizmo savybių. Vis dėlto, pastebimas rezultatas vidutiniškai išlieka 6-12 mėn. po estetinės procedūros. Norint pratęsti rezultatą, procedūrą reikės kartoti.

Darbai


Prieš Po
Prieš Po
Prieš Po