Refit radijo dažnio kūno procedūra

Refit radijo dažnio kūno procedūra

RF (radijo dažnio) patempimas vizualiai sumažina strijas, žymiai pagerina odos kokybę, taip pat apsaugo nuo naujų strijų atsiradimo. RF stangrinimas „REFIT“ aparatu yra radijo dažnių pagrindu sukurta technologija kūno formavimui, kovai su celiulitu, strijomis ir suglebusia oda. Tai išskirtinė ir naujausios kartos RF technologija 3 in 1, sujungianti radijo dažnio bangas, vakuumą ir LED terapiją vienos procedūros metu.

Veikiama “Multi-polar RF” radijo dažnių, oda yra giliai ir saugiai pašildoma, dėl ko atsinaujina kolageno ir elastino skaidulos (skaidulos, kurios atlieka pagrindinį vaidmenį odos elastingumui). Procedūros metu naudojama labai efektyvi mažos molekulinės masės kosmetika. Vakuumo siurbimas suaktyvina kraujotaką, kuri riebalines ląsteles nudrenuoja per kūno limfinę sistemą. Taip pat pagerina RF energijos patekimą į gilesnius odos sluoksnius. LED bangų ilgis nuo 640 nm iki 460 nm skatina odos cirkuliaciją ir gerina odos tonusą po kontakto.

Kaip veikia Refit procedūra.

  • Efektyviai mažina celiulitą;
  • Naikina riebalines sankaupas;
  • Gerina odos tonusą;
  • Naikina strijas, įskaitant „senas“, kurias sukelia svorio šuoliai, hormoniniai veiksniai

Kiek procedūrų reikia atlikti norint pasiekti optimalų rezultatą?

Tai labai individualu – nuo 4 iki 14 procedūrų su 7 dienų intervalu. Kursą paskiria specialistas individualios konsultacijos metu. Procedūrų rezultatas yra kaupiamasis ir optimaliausias matomas atlikus pilną paskirtą individualų procedūrų kursą. Terapija atliekama neskausmingai ir nereikalingas reabilitacijos periodas, nedelsiant grįžtama prie įprastinės veiklos.