Vaisiaus 3D/4D tyrimas

Vaisiaus 3D/4D tyrimas

Vaisiaus 3D echoskopija – ultragarsinio tyrimo metodas, leidžiantis užfiksuoti trimatį vaisiaus vaizdą. Tuo tarpu 4D echoskopijos dėka galite matyti nuoseklų vaizdo klipą ir įvertinti vaisiaus sveikatos būklę, bet ir pamatyti būsimo vaikelio judesius gimdoje.

Kuo išskirtinė 3D echoskopija?

Įprastos echoskopijos metu gaunamas dvimatis vaizdas būna juodai-baltas, neerdvinis ir nesuteikia maksimalaus tikslumo bei išsamumo. Siekiant kokybiškai įvertinti vaisiaus būklę, talkina 3D echoskopija: jos dėka vaizdas būna tikslus, spalvotas ir erdvinis.

Kuo išskirtinė 4D echoskopija?

Tai – vienareikšmiškai pažangiausia echoskopinio ištyrimo priemonė, suteikianti neįkainojamus įspūdžius. Pasirinkus 4D vaisiaus tyrimą, iš arti pamatysite veido bruožus: akis, lūpas, nosį. Jeigu būsimas vaikelis tyrimo metu nemiegos, galėsite matyti įvairius judesius – mostus rankomis, kojų judesius, nykščio čiulpimą ir net šypseną!

Echoskopinio tyrimo eiga

Echoskopiniai tyrimai „Implantera“ klinikoje atliekami pažangiu, šiuolaikišku echoskopu, todėl rezultatai būna ypač tikslūs.

Konsultacija

Pasiruošimas

Ištyrimas

Konsultacijos metu specialistas informuos apie procedūros eigą, galėsite užduoti visus rūpimus klausimus.

3D/4D ultragarsinis tyrimas atliekamas pasitelkus specialų daviklį, dedamą ant specialiu geliu sudrėkintos odos.

Taikant 4D echoskopiją, išmanus kompiuteris gautus 3D kadrus sujungia į vientisą kokybišką klipą ir leidžia matyti vaisiaus judėjimą.

Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Tyrimas saugus nepriklausomai nuo nėštumo semestro. Vis dėlto, 4D ultragarsiniai tyrimai efektyviausi, kai atliekami 24-32 nėštumo savaitėmis. Taip yra dėl to, kad šiuo periodu geriausiai matosi vaisius (ankstyvuoju laikotarpiu nepavyksta kokybiškai pamatyti vaisiaus, o nėštumo pabaigoje į ekraną telpa nepilnas vaizdas – pvz. tik galvutė).
Vaisiaus tyrimo principas – toks pats kaip ir 2D echoskopijos. Tai reiškia, kad tyrimas atliekamas ultragarso bangų pagalba ir spinduliuotė nenaudojama.
Echoskopija atliekama be invazijos, todėl galite būti ramūs: skausmo ar kitų nemalonių pojūčių tikrai nejausite.
Siekiant geresnės kokybės vaizdo, rekomenduojama kelias dienas iki tyrimo vartoti kuo daugiau vandens. Kuo daugiau vandens pacientės kūne, tuo skaidresnis gemalą supantis amniono skystis. Nuo šios savybės priklauso ultragarso bangų sklidimo kokybė ir gaunamų vaizdų tikslumas.