Riebalų nusiurbimas

Riebalų nusiurbimas

Riebalų nusiurbimas (liposakcija) – vienas veiksmingiausių ir greičiausių būdų atsikratyti nereikalingais kūno riebalais. Tai intervencinė procedūra, skirta pašalinti lokalizuotas riebalų sankaupas, neįveikiamas dietų ir sporto pagalba. Riebalų nusiurbimas efektyvus, norint pašalinti riebalus pilvo, juosmens, sėdmenų, šlaunų, kelių, žastų (rankos dalies tarp peties ir alkūnės), smakro srityse. Operacija atliekama, kai juntamas fizinis ir psichologinis diskomfortas.

Nenorite invazyvios ir nekomfortiškos procedūros? Tokiu atveju rekomenduojame naujovę ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse – riebalų nusiurbimą ultragarsu. Tai – minimaliai invazyvi, tačiau ne mažiau veiksminga Vaser Lipo technologija, kurios metu išvengsite nemalonių pojūčių ir aplinkinių audinių traumavimo.

Riebalų nusiurbimo operacija nėra kūno svorio mažinimo priemonė, ji netinka norint atsikratyti nereikalingo viršsvorio, taip pat celiulito gydymui. Operacijų metu poodiniai riebalai išsiurbiami tik tose kūno vietose, kuriose poodinių riebalų sankaupos yra matomos ir jų perteklius deformuoja kūno kontūrą.

Prieš operaciją būtina plastikos chirurgo konsultacija, kurios metu įvertinama pacientės ar paciento kūno anatomija, aptariami lūkesčiai, operacijos planas ir detalės.

Vaser Lipo aparatas

Tai šiuolaikiškas atsakas estetiniams iššūkiams. Vaser Lipo – minimaliai invazyvus aparatas, tinkantis įvairaus amžiaus pacientams ir suteikiantis maksimalų estetinį efektą. Šio aparato pagalba atliekamas kūno kontūravimas, o nusiurbti riebalai gali būti naudojami kitoms paciento kūno vietoms padidinti.

Jau kitą dieną po Vaser Lipo procedūros grįšite į įprastą gyvenimą: užtikrinamas greitas ir neskausmingas gijimo procesas.

Kaip atliekama operacija

Dažniausiai operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą, tačiau kartais galima atlikti ir nuskausminus vietiškai.

Riebalų nusiurbimo operacijos metu į kūno sritis, iš kurių bus šalinamos riebalų sankaupos, suleidžiamas specialus tirpalas. Jo sudėtyje yra vietinių anestetikų ir adrenalino, sumažinančių kraujavimą procedūros metu ir užtikrinančių paprastesnį nuskausminimą po jos. Atliekami nedideli pjūviai, per juos į paodį įkišama riebalų siurbimo kaniulė, ir riebalinis audinys tolygiai siurbiamas įvairiame paodžio gylyje. Operacijos metu nusiurbiama nuo keliasdešimt mililitrų iki kelių litrų skstosios riebalų masės. Po operacijos odos pjūveliai užsiuvami. Kartais siurbimo vietose po operacijos paliekami drenai, per kuriuos nuteka audinių skystis.

Renkantis minimaliai invazyvų riebalų šalinimą su Vaser Lipo, taikoma vietinė nejautra. Padarius miniatiūrinius (iki 2,7 mm) pjūvelius numatytoje kūno zonoje, įkišamas itin jautrus daviklis, kuris generuoja ultragarso vibracijas. Bangų dėka suskystinti riebalai atskiriami netraumuojant aplinkinių audinių ir itin švelniai, bet veiksmingai, pašalinami.

Pooperacinis laikotarpis

Pirmą parą po operacijos rekomenduojama likti klinikoje, vėliau, nesant komplikacijų, galima vykti namo ir priežiūra tęsiama ambulatoriškai. Pooperacinio vizito laiką skiria operavęs gydytojas. Siūlai išimami po 8-10 dienų.

Svarbu žinoti:

  • Pirmosiomis paromis po operacijos rekomenduojamas poilsio režimas, esant poreikiui, gali būti skiriami vaistai skausmui slopinti.
  • Į darbą daugeliu atveju galima grįžti praėjus savaitei po operacijos, tačiau 4-6 savaites rekomenduojama nesportuoti ir riboti bet kokį fizinį krūvį.
  • Tiek pat laiko būtina nešioti kompresinę aprangą – priklausomai nuo operuotos srities – spaudžiantį korsetą arba specialias elastines kelnes, taip sumažinant nusiurbtų vietų tinimą.
  • 6-8 mėnesius patartina vengti tiesioginių saulės spindulių.
  • Greitesniam randų gijimui rekomenduojama naudoti specialias priemones.

Kai riebalai nusiurbiami pasitelkus Vaser Lipo technologiją, pooperacinis laikotarpis būna itin nesudėtingas:

  • Pacientas nejaučia skausmo, nemalonių liekamųjų reiškinių
  • Maksimaliai sumažinama bet kokių komplikacijų rizika
  • Pjūvių vietos sugyja ypač greitai – mėlynės išnyksta per savaitę
  • Jau kitą dieną po procedūros galima grįžti į įprastą kasdienybę

Kokio rezultato tikėtis po operacijos

Nereikėtų nerimauti, jei po riebalų nusiurbimo operacijos padidėja svoris. Tai yra normalu ir gali trukti apie savaitę. Tose vietose, iš kurių pašalinami riebalai, iš pradžių ima kauptis skysčiai – dėl to ir kūnas laikinai pasunkėja. Po operacijos labai rekomenduojamas limfodrenažinis masažas, kuris skatina skysčių pasišalinimą iš organizmo.

Galutinis riebalų nusiurbimo operacijos rezultatas – dailesni ir patrauklesni kūno kontūrai – tampa matomas po 3-4 mėnesių.

Kompleksuojate dėl padidėjusio riebalinio sluoksnio probleminėse kūno vietose? Mes galime padėti Jums pasijausti geriau.
Registracija internetu
Norint kūnui suteikti estetiškesnį vaizdą ir geresnę savijautą sau, siūlome išbandyti riebalų nusiurbimo operaciją.

Registracija internetu
Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Tai puikus sprendimas, norint įveikti riebalų sankaupas tam tikrose kūno srityse (pvz. pilvo, juosmens, šlaunų zonose).
Riebalų nusiurbimas nėra svorio mažinimo priemonė.
Prieš operaciją taikome bendrinę arba vietinę nejautrą, todėl skausmo nejausite.
Riebalų nusiurbimo trukmė priklauso nuo operacijos apimties ir pasirinktos kūno zonos, tačiau vidutinė trukmė – 1-1,5 val.
Po procedūros draugelis pacientų 1-2 paras lieka „Implantera“ klinikos stacionare. Pašalinami drenai, užsegamas apsauginis korsetas. Grįžus namo, laukia ambulatorinė priežiūra: laikantis visų gydytojo nurodymų, gijimo procesas bus greitas ir nekomplikuotas. Siūlai išimami po 8-10 parų nuo operacijos.
Taip, po riebalų nusiurbimo lieka randai, tačiau užtikrinus kruopščią odos priežiūrą gijimo metu, randai taps iš esmės nematomi.
Norint kuo ilgiau išsaugoti dailius kūno kontūrus, svarbu laikytis mitybos režimo, fizinio aktyvumo, reguliariai atlikti limfodrenažo procedūras.