Karpų, apgamų ir papilomų šalinimas CO2 lazeriu

Karpų, apgamų ir papilomų šalinimas CO2 lazeriu

Karpos, apgamai, papilomos, moliuskai, keratozės ir kiti odos dariniai ne tik atrodo neestetiškai – jie gali sukelti įvairių nepatogumų, būti traumuojami skutimosi metu ar spaudžiami bei trinami drabužių.

Karpų, apgamų, papilomų, moliuskų ir kitų gerybinių odos darinių šalinimas CO2 lazeriu specialistų pripažintas saugiausiu, patogiausiu ir efektyviausiu metodu šiuo metu. Odos darinių gydymas medikamentais ir kitais būdais dažniausiai trunka ilgai, būna nepatogus ir neretai neefektyvus, todėl racionaliems ir laiką taupantiems žmonėms rekomenduojama rinktis lazerines odos darinių šalinimo procedūras, užtikrinančias greitą žaizdų gijimą ir geriausius estetinius rezultatus.

Prieš šalinant odos darinius lazeriu, juos turi apžiūrėti gydytojas dermatologas, kad įsitikinti, jog darinys neturi piktybiškumo požymių. Tik tokiu atveju darinį galima šalinti.

CO2 lazeris

Tai – labai galinga technologija, be vargo įveikianti net labai gilius, didelio ploto odos darinius bet kurioje kūno vietoje. Tai geriausias sprendimas kovojant su didelėmis dermatologinėmis problemomis, kurių negeba pašalinti kitos priemonės.

Kaip atliekama procedūra

Karpų, apgamų, papilomų ir kitų odos darinių šalinimo procedūra atliekama taikant vietinį nuskausminimą, todėl ji yra visiškai neskausminga ir nesukelia jokio diskomforto. Procedūros metu visa lazerio energija yra sukoncentruojama tiksliai į odos darinį. Sluoksnis po sluoksnio darinio ląstelės išgarinamos ir darinys pašalinimas. Aplinkinė oda išlieka nepažeista.

Procedūros trukmė – 10-20 minučių. Vienos procedūros metu galima pašalinti kelis darinius. Pašalinus odos darinį, pažeista vieta užklijuojama pleistru.

Poprocedūrinė priežiūra

Gydytojo užklijuotą pleistrą patariama nusiimti tą patį vakarą. Vėliau, siekiant išvengti iššutimo, rekomenduojama pleistro nebenaudoti.

Svarbu žinoti:

  • Pirmąją dieną po procedūros žaizdos negalima šlapinti, praėjus parai po procedūros galima praustis po tekančiu vandeniu.

  • Greitesniam žaizdos gijimui rekomenduojama kartą per dieną tepti ją gydytojo rekomenduotu tepalu.

  • Siekiant išvengti pigmentacijos, kelis mėnesius patariama vengti tiesioginių saulės spindulių ir nesideginti soliariume

  • Siekiant apsisaugoti nuo infekcijos, kol žaizda sugis rekomenduojama vengti intensyvaus sporto, neplaukioti baseine, nesimaudyti vonioje, neliesti žaizdos ir nenuplėšti šašo, kol jis pats nenudžius ir nenukris.

Kokio rezultato tikėtis po procedūros

Pašalinus paviršinius darinius, dažniausiai žymės nelieka. Šalinant gilesnius darinius, gali likti nedidelis randas buvusio darinio vietoje. Apie tai Jus informuos procedūrą atliekantis gydytojas.

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Ruošiantis šalinimo procedūrai, „Implantera“ klinikoje atliekamas visapusiškas minėtų odos darinių ištyrimas, siekiant nustatyti jų kilmę, pobūdį, įsitikinti, ar nėra piktybiškumo požymių. Tik išsiaiškinus, kad procedūrą atlikti visiškai saugu, pašalinamas odos darinys.
Šalinimo metu naudojame saugų CO2 lazerį, kurio energija koncentruojama tik į nepageidaujamą odos darinį. Jūsų oda liks nepažeista!
Vienos procedūros metu galima pašalinti kelis odos darinius.
Prieš šią procedūrą taikome vietinį nuskausminą, todėl skausmo nejausite.
Tai – greita ir nesudėtinga procedūra: šalinimas vidutiniškai trunka 20-30 minučių.
Unikalios CO2 lazerio technologijos dėka, gijimas bus nekomplikuotas ir randų pilnai išvengsite.