Antakių pakėlimas

Antakių pakėlimas

Antakių pakėlimas – tai invazinė rekonstrukcinė procedūra, atliekama pacientui jaučiant fizinį ir psichologinį diskomfortą dėl nusileidusių antakių.

Dėl pasmukusių antakių žmogus atrodo rūškanas ir pavargęs. Maža to, dėl nusileidusių antakių neretai užkrinta ir viršutiniai vokai, jie dengia regėjimo lauką ir turi neigiamos įtakos regėjimui. Antakių pakėlimas sugrąžina jaunatviškesnį žvilgsnį, o veidui gaivesnę išraišką. Antakių pakėlimo operacija dažnai atliekama kartu su viršutinių vokų plastika.

Prieš operacija būtina plastikos chirurgo konsultacija, kurios metų įvertinama paciento antakių bei vokų būklė, išklausomi jo lūkesčiai, aptariamas operacijos planas ir detalės.

Kaip atliekama operacija

Antakių pakėlimas dažniausiai atliekamas taikant bendrinę nejautrą. Operacija trunka apie 1-1,5 valandos. Nedideli pjūviai atliekami ties smilkiniais, kiek aukščiau plaukų augimo linijos. Pro šiuos pjūvelius atskiriami kaktos audiniai, antakiai patempiami į viršų ir fiksuojami siūlėmis. Taip pakeliama išorinė antakių dalis, t. y. nusileidę jų išoriniai kampai.

Pooperacinis periodas

3-4 valandas po operacijos rekomenduojama likti klinikoje, vėliau galima vykti namo. Pooperacinio vizito laiką skiria operavęs gydytojas. Siūlai pašalinami po 7-10 dienų.

  • Pirmomis dienomis po operacijos gali būti jaučiamas skausmas, jam malšinti skiriami vaistai
  • Po operacijos veidas gali patinti, atsirasti kraujosrūvų, jaustis kaktos tirpimas, niežulys pjūvių vietose. Pirmas 2 paras rekomenduojama veidą reguliariai šaldyti kompresais. Gijimo periodas trunka apie 2 savaites, tuomet tinimas atslūgsta, dingsta mėlynės.
  • Pirmąsias savaites patartina miegoti ant nugaros, nelenkti galvos žemyn, plaukus plauti atlošus galvą atgal.
  • 3-4 savaites rekomenduojama nesportuoti, vengti sunkaus fizinio krūvio.
  • Po siūlų išėmimo kelis mėnesius rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių.

Kokio rezultato tikėtis po operacijos

Operacijos efektas matomas po kelių savaičių, tačiau galutinis rezultatas vertinamas maždaug po 3 mėnesių.

Atliekant antakių pakėlimo operaciją, net ir nederinant jos su vokų plastika, šiek tiek pakyla ir viršutiniai akių vokai, raukšlės tarp antakių tampa mažiau pastebimos. Po operacijos žvilgsnis tampa žvalesnis, veidas įgauna jaunatviškesnę išvaizdą.

Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Ši procedūra aktuali pacienams, kurie patiria estetinį, fizinį ar psichologinį diskomfortą dėl formą praradusių, suglebusių, „nusileidusių“ antakių. Juk tokia būklė ne tik sendina: odos perteklius antakių srityje gali riboti regėjimo lauką.
Ši procedūra atliekama pacientui pritaikius saugią ir veiksmingą narkozę (bendrinę nejautrą), todėl operacijos metu nieko nejausite, o pačios procedūros net neatsiminsite!
Antakių pakėlimas – gana nesudėtinga chirurginė procedūra. Jos vidutinė trukmė – vos 1-1,5 valandos.
Kadangi procedūros metu taikoma bendrinė nejautra, 3-4 valandas rekomenduojama likti „Implantera“ klinikos stacionare. Grįžus namo, svarbu laikytis visų gydytojo nurodymų – tokiu atveju odos gijimas po antakių pakėlimo bus greitas ir nekomplikuotas. Siūlai išimami operacijos vietai sugijus – maždaug po 7-10 parų nuo operacijos.
Patyrusio profesionalo atliktas antakių pakėlimas savo estetika džiugina dešimtmetį ir ilgiau. Siekiant užtikrinti maksimalų ilgalaikiškumą, svarbu atsižvelgti į tokius faktorius, kaip įpročiai, gyvenimo būdas, odos priežiūra.