Bendroji chirurgija

Bendroji chirurgija

Bendroji chirurgija apima specializuotą įvairių vidaus organų bei audinių gydymą.

„Implantera“ klinikoje teikiamos visapusiškos chirurginės paslaugos, profesionalios pirminės ir pakartotinės gydytojų chirurgų konsultacijos.

Kodėl prireikia chirurginio gydymo?

Mūsų organizmą veikia daugybė faktorių – paveldimumas, amžius, mityba, gyvenimo būdas. Sušlubavus sveikatai terapinis gydymas, profilaktika ar medikamentai padeda ne visada. Jei susirgimas itin rimtas ar kyla komplikacijos, neretai prireikia chirurginės intervencijos.

Dažniausiai pasitaikantys negalavimai, reikalaujantys chirurginio gydymo, yra šie:

 • Įvairios traumos

 • Ūminiai susirgimai (pvz. ūmus apendicitas, tulžies pūslės uždegimas)

 • Lėtinės ligos (pvz. lėtinis apendicitas, tulžies pūslės akmenligė)

 • Išvaržos

 • Gerybiniai navikai

 • Cistos

 • Odos ir poodžio pūliniai

Galimybės

„Implantera“ klinikoje pacientų sveikata rūpinasi patyrę gydytojai chirurgai. Užtikrinamas efektyvus ir visapusiškas gydymas nuo pirmos konsultacijos iki paskutinio vizito.

Konsultacijos

Diagnostika

Chirurginės operacijos

Išsami konsultacija būtina ruošiantis bet kokiai procedūrai, ypač – chirurginei. Konsultacijos metu pacientas nurodo savo nusiskundimus, paskiriami reikiami diagnostiniai tyrimai ir planuojamas tolesnis gydymas.

Atliekame išsamius tyrimus, kurie padeda įvertinti paciento būklę. Naudojama pažangi įranga ir mūsų komandos profesionalumas užtikrina tikslią diagnostiką.

Išsiaiškinus negalavimo priežastį, pacientui pritaikomas beskausmis ir efektyvus chirurginis gydymas.

„Implantera“ klinikoje atliekamos šios chirurginės procedūros:

 1. Sąnario punkcija – procedūros metu imamas sąnario skysčio mėginys. Šis tyrimas reikalingas tais atvejais, kai norima išsiaiškinti susirgimo kilmę, ištirti sąnario skysčio sudėtį. Taip pat – tais atvejais, kai sąnarys yra sutinęs, skausmingas ir kelia diskomfortą pacientui.

 2. Cistos punkcija – adatos pagalba ištraukiamas cistoje susikaupęs skystis. Tokiu būdu galima ištirti jo sudėtį, o cista paprastai subliūkšta ir neatsinaujina.

 3. Nago vienpusė/dvipusė rezekcija – procedūros metu pašalinamas įaugęs nagas

 4. Žaizdų perrišimas

 5. Gerybinių odos navikų (lipomų, ateromų ir kt.) šalinimas

 6. Odos ir poodinio audinio pažeidimo ekscizija – procedūros metu chirurgiškai pašalinamas (išpjaunamas) pažeistas audinys.

 7. Išvaržų (bambos, pilvo sienos, kirkšninės išvaržos) operacijos

 8. Poodžio pūlinių atvėrimas – atveriamas ir išvalomas po oda esantis pūlinys.

 9. Pilonidinės cistos ekscizija – procedūros metu šalinama (išpjaunama) kryžkaulio srityje susidariusi mažos angelės pavidalo cista.

Nepriklausomai nuo procedūros sudėtingumo, chirurginis gydymas atliekamas efektyviai, saugiai ir profesionaliai. Laikantis visų gydytojų nurodymų, pooperacinis laikotarpis praeina sklandžiai ir pacientai jau netrukus grįžta į įprastą kasdienybę.

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Apie tai įspėją naujai atsiradę odos dariniai, aštrus skausmas vidaus organų srityje, pūliniai, cistos, įaugę nagai, odos „maišeliai“ ties bamba, kirkšnimi ar viršutinėje šlaunies dalyje.
Puikiai suprantame, kad šios operacijos gali kelti nerimą, tačiau jų metu skausmo ar kitų nemalonių pojūčių nejausite: chirurginio gydymo metu taikome sedaciją arba narkozę.
Tai – gyvybiškai svarbus ir labai efektyvus gydymo metodas: dažnu atveju kamuojanti problema būna išspręsta vos po vienos operacijos!
Kontaktai Skambinti