Kūno formavimas Venus Bliss lazeriu

Kūno formavimas Venus Bliss lazeriu

Bėgant metams, lėtėjant medžiagų apykaitai ir mažėjant fiziniam aktyvumui, tampa vis sunkiau išlaikyti lieknas kūno linijas bei standžią odą.

Inovatyvus lazeris Venus Bliss – puikus pasirinkimas besirūpinantiems savo kūno formomis ir odos kokybe, tačiau norintiems išvengti chirurginių intervencijų ir linkusiems rinktis nechirurgines estetines procedūras. Naudojant Venus Bliss, gaunamas puikus efektas mažinant apimtis, formuojant kaklo, rankų, dekoltė, krūtinės sričių kontūrus, tobulinant kūno linijas.

Venus Bliss lazeris

Venus Bliss technologija – tai kūno kontūravimas be skalpelio. Tokiu būdu galima efektyviai koreguoti šias būkles:

  • nukarusią odą įvairiose kūno srityse;
  • nukarusį pilvą po gimdymo ar svorio netekimo;
  • po riebalų nusiurbimo operacijos likusius netobulumus;
  • riebalines sankaupas ant kaklo ir pagurklio;
  • poodinį riebalinį sluoksnį
  • celiulitą;
  • strijas.

Venus Bliss veikimo principas – neinvazinė lipolizė. Riebalinė ląstelė pažeidžiama ir pašalinama per limfos sistemą, nepakenkiant aplinkiniams audiniams. Tai greita procedūra, kurią atlikti galite per pietų pertrauką! Negana to, po Venus Bliss nejausite jokių nemalonių šalutinių reiškinių ir galėsite tęsti įprastus darbus.

Kaip veikia Venus Bliss lazeris

Venus Bliss lazerinė sistema jungia dvi efektyvias technologijas. 1064 nm diodų lazeriniai aplikatoriai užtikrina greitą ir vientisą riebalų ląstelių kaitinimą skirtingame gylyje, dėl to vienos jų susitraukia, kitos – visiškai sunaikinamos. Ląstelių likučius organizmas pašalina per limfinę sistemą. Taip efektyviai sumažinamas riebalų sluoksnis pilvo, liemens ir klubų srityse. Lazeris veikia ne tik poodininį riebalų sluoksnį. Jame esantis aplikatorius su VariPulse technologija skatina fibroblastų ir kolageno gamybą, todėl oda sustangrėja, pasitempia, išsilygina, taip išryškindama kūno kontūrus.

Gydymas yra visiškai neinvazinis, o tai reiškia, kad naudojant šį lazerinės lipolizės prietaisą išvengiama komplikacijų, kurios dažnai kyla atliekant invazines procedūras, tokias kaip riebalų nusiurbimas. Gydymas šiuo neinvaziniu lipolizės gydymo prietaisu ne tik leidžia komfortiškai pasiekti efektyvių rezultatų – pasirinkus juo atliekamas procedūras, išvengiama pooperacinio laikotarpio ir galima iš karto grįžti į įprastą veiklą.

Geriausiems estetiniams rezultatams pasiekti rekomenduojamas 4-5 procedūrų ciklas, atliekant jas kas savaitę.

Procedūros atliekamos Venus Bliss lazeriu yra visiškai neinvazinės ir beskausmės. Jų metu jaučiama šiluma ir masažuojantis pojūtis. Pasak šias procedūras išmėginusių pacientų, jos yra malonios, leidžiančios atsipalaiduoti.

Procedūros trukmė priklauso nuo jos apimties. Procedūra1 zonai užtrunka 20 minučių, 2 zonoms – 40 minučių, 3 zonoms – 1 valandą, Procedūroms nereikia jokio išankstinio pasirengimo.

Poprocedūrinis laikotarpis

Iš karto po procedūros oda būna minimaliai paraudusi: ši būsena praeina per 10-15 minučių. Pacientas nepatiria skausmo, diskomforto, patinimo, ant odos nelieka mėlynių.

Kokio rezultato tikėtis po procedūrų

Procedūrų rezultatas – pastebimai sumažėjęs riebalinis sluoksnis, stangresnė ir lygesnė oda, lieknesnės ir patrauklesnės kūno linijos.

Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Ši inovacija padeda kovoti su tokiomis problemomis, kaip celiulitas, suglebusi, nukarusi oda, strijos, riebalinio sluoksnio perteklius tam tikrose kūno zonose.
Venus Bliss yra gerokai pranašesnis būdas, negu tradicinė liposakcija, kurios metu pažeidžiami aplinkiniai audiniai ir lieka mėlynės bei neestetiškas odos vaizdas. Su Venus Bliss šių nemalonių šalutinių reiškinių nebūna, procedūra yra komfortiška, o po jos oda atrodo tarsi nepaliesta.
Tai – švelnus, tačiau efektyvus metodas, tinkantis visiems odos tipams.
Venus Bliss lazerio procedūros yra visiškai beskausmės.
Tai – ne tik efektyvi, bet ir greita procedūra: priklausomai nuo koreguojamos kūno zonos, ji trunka 20-60 minučių.
Po Venus Bliss procedūros nejausite jokio diskomforto, todėl iš karto galėsite tęsti kasdieninius darbus.

Darbai


Prieš Po
Prieš Po
Prieš Po
Prieš Po
Prieš Po
Prieš Po