Krūtų didinimas riebalais

Krūtų didinimas riebalais

Krūtų didinimas riebalais – intervencinė dviejų etapų procedūra, kurios metu nuo pilvo, šlaunų ar kitų kūno vietų nusiurbiami nepageidaujami riebalai ir, specialiai juos paruošus, suleidžiami į krūtis.

Krūtų didinimo riebalais operacija rekomenduojama moterims, kurios yra kategoriškai nusiteikę prieš implantus ir pageidauja pilnesnės, tačiau natūralios krūtinės. Ji puikiai tinka norinčioms atgauti natūralų krūtų tūrį bei formą, dažniausiai prarastą po maitinimo krūtimi ar netekus daug svorio. Riebalais taip pat galima pakoreguoti asimetriškas krūtis.

Svarbu žinoti, kad dėl savo konsistencijos riebalai pasiskirsto kitaip nei implantai. Suleidus riebalų į viršutinę krūties dalį, jie vėliau nusėda, suteikdami krūtinei natūralią, anatominę formą. Be to, didinant krūtis riebalais krūtys padidėja tik 1-2 dydžiais. Norinčioms ryškesnio efekto, siūloma apsvarstyti krūtų didinimo implantais galimybę.

Prieš operaciją būtina plastikos chirurgo konsultacija, kurios metu įvertinama pacientės kūno bei krūtų anatomija, aptariami lūkesčiai ir nusprendžiama, ar krūtų didinimas riebalais tinkamiausias jai pasirinkimas.

Kaip atliekama operacija

Operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą, ji trunka nuo 1,5 iki 3 valandų, priklausomai nuo norimų pašalinti riebalų kiekio bei pageidaujamo krūtų dydžio.

Iš pradžių atliekamas nepageidaujamų riebalų sankaupų nusiurbimas (dažniausiai nuo pilvo, šlaunų, šonų), suformuojant patrauklų kūno kontūrą. Vėliau šie riebalai apdorojami ir per mažus pjūvelius suleidžiami į krūtis. Atsižvelgiant į tai, kad tik apie pusė riebalų prigyja, jų suleidžiama daugiau.

Pooperacinis laikotarpis

Pirmą parą po operacijos pacientei rekomenduojama likti klinikoje, vėliau, nesant komplikacijų, ji išleidžiama namo ir priežiūra tęsiama ambulatoriškai. Pooperacinio vizito laiką skiria operavęs gydytojas. Pooperacinio periodo trukmė priklauso nuo krūtų dydžio bei nusiurbto riebalinio audinio kiekio.

Svarbu žinoti:

  • Maždaug 6 savaites būtina dėvėti specialią kompresinę liemenėlę.
  • 3-4 savaites po operacijos rekomenduojama miegoti tik ant nugaros.
  • Pirmąsias savaites saugiai galima kelti ne didesnį nei 5 kg svorį.
  • Patartina 4-6 savaites nesportuoti, vengti didelio fizinio krūvio.
  • Greitesniam randų gijimui rekomenduojama naudoti specialias, operavusio gydytojo rekomenduotas priemones, 9-12 mėn.vengti tiesioginių saulės spindulių ir soliariumo, naudoti apsauginius kremus su UVA ir UVB filtrais.

Kokio rezultato tikėtis po operacijos

Rezultatas po krūtų didinimo riebalais matomas jau pirmą parą po operacijos –

krūtys atrodo pilnesnės, atkūriama jų forma, kūno proporcijos tampa moteriškesnės. Tačiau dažniausiai prigyja nuo 40 iki 60 procentų suleistų riebalų, tad galutinis rezultatas vertinamas praėjus 4-6 savaitėms. Jeigu pokyčiai nepateisina lūkesčių, po kurio laiko krūtų didinimas riebalais gali būti pakartotas.

Krūtų didinimo operacija, naudojant savus riebalus – įmanoma! Tokiu būdu krūtinė yra padidinama, naudojant riebalus iš kitų kūno zonų.
Registracija internetu
Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Tai puikus sprendimas pacientėms, kurios nepageidauja svetimkūnio – implanto. Krūtų apimtis keičiama panaudojant riebalus iš pačios pacientės kūno.
Tai tinkamas sprendimas, jei nenorite drastiško efekto, mat krūtinė padidėja 1-2 dydžiais. Taip pat svarbu įvertinti riebalų kiekį pacientės kūne.
Dėl žmogaus kūno polinkio riebalus absorbuoti, prigyja ne visi riebalai, o maždaug 60 proc. Todėl operacijos metu riebalų suleidžiama daugiau.
Tai visiškai saugus sprendimas! Paciento riebalai – natūrali kūno medžiaga, todėl nekyla alerginių reakcijų, o komplikacijų rizika būna itin minimali.
Procedūros metu taikome narkozę (bendrinę nejautrą), todėl jokio skausmo nejausite, o pažadinta po operacijos, jos net neprisiminsite!
Vidutinė procedūros trukmė – 1,5-3 valandos.
Po krūtinės didinimo riebalais maždaug parą po procedūros liksite „Implantera“ klinikos stacionare, kur bus suteikiama visa reikalinga sveikatos priežiūra. Vėliau laukia ambulatorinis gydymas, kurio metu svarbu laikytis gydytojo nurodymų: taisyklingos miego padėties, vengti fizinio aktyvumo, 1-2 mėn. nešioti kompresinę liemenėlę ir kt.
Taip, tačiau užtikrinant tinkamą odos priežiūrą, randai taps visai nepastebimi.
Ši operacija suteikia ilgalaikį efektą, tačiau jo trukmė priklauso nuo individualaus organizmo: medžiagų apykaitos, riebalų absorbcijos, fizinio aktyvumo ir kitų veiksnių.