Cutera lazeris – kapiliarų, raudonio šalinimas, aknės randų gydymas

Cutera lazeris – kapiliarų, raudonio šalinimas, aknės randų gydymas

Išsiplėtę kapiliarai, veido raudonis, pigmentinės dėmės, aknės randai – tai ne tik estetinė problema. Daugelis žmonių dėl odos netobulumo jaučiasi nepatraukliais ir patiria psichologinį diskomfortą.

Naujos kartos lazeris Cutera Excel V – vienas prabangiausių lazerių pasaulyje. Ši technologija leidžia greitai, saugiai ir neagresyviai spręsti estetines ir dermatologines problemas, pašalinti erzinančius trūkumus ir suteikia galimybę vėl džiaugtis švaria ir spindinčia oda.

Cutera Excel V yra pažangiausia estetinės medicinos technologija, jungianti du ypatingai tikslius ir galingus lazerius ir pritaikoma įvairių plataus spektro kraujagyslinių ir nepiktybinių estetinių problemų gydymui. Cutera procedūros taip pat efektyvios naikinant raukšles, nes skatina kolageno, elastino, fibroblastų gamybą, atjaunina odą, sutraukia poras.

Individualus gydymo planas aptariamas su gydytoju konsultacijos metu.

Cutera Excel V technologija

Pagrindinis Cutera principas – visų kraujagyslinių darinių gydymas ir odos atjauninimas be diskomforto ar sužalojimo. Tai švelnus, tačiau ypač tikslus ir veiksmingas įrenginys, jungiantis du ypatingai tikslius ir galingus lazerius: vienas lazerių skirtas veido kraujagyslinių darinių rožinės, vyšninių angiomų, vorinių venų šalinimui, kitas – gerybinių pigmentacinių pažeidimų: senatvinių dėmių, saulės ar įgimtų pigmentų, spalvos pokyčių, randų ant veido bei kūno gydymui.

Cutera nepažeidžia odos ir pasižymi ypatingu greičiu, todėl procedūrą atlikti galite per savo pietų pertrauką!

Kaip atliekama procedūra

Priklausomai nuo to, kokią problemą norima spręsti, procedūrą atliekantis gydytojas parenka tinkamus lazerio parametrus, bangos ilgį ir gylį.

Procedūros metu gali būti jaučiamas lengvas dilgčiojimas. Siekiant apsaugoti odą ir užtikrinti paciento komfortą, oda vėsinama žemos temperatūros safyro antgaliu. Pasak gamintojų, gydymas Cutera Excel V lazeriu primena pojūtį tarp musės tūpimo ir uodo kandimo. Tačiau, esant poreikiui papildomai gali būti taikomas vietinis nuskausminimas.

Daugeliu atvejų gydymo seansas trunka vos 5-10 minučių, tačiau sudėtingais atvejais jis gali užtrukti iki 45 minučių.

Daugumai problemų išspręsti pakanka vienos ar dviejų gydymo procedūrų. Procedūrų skaičius priklauso nuo problemos pobūdžio.

Poprocedūrinis periodas

Po gydymo oda gali būti paraudusi ar nežymiai patinusi, tačiau tai praeina po kelių dienų. Gydytos senatvinės rudos dėmės po gydymo patamsėja ir po 3-5 dienų nusilupa. Jei gydytas visas veidas, patinimas labiausiai matomas 24–48 val. po procedūros, vėliau jis praeina. Tam, kad patinimas nuslūgtų greičiau, patariama naudoti procedūrą atlikusio gydytojo rekomenduotas priemones.

Paprastai iš karto po procedūros pasitepus raminamuoju kremu, galima grįžti į darbą ar kitos įprastos veiklos.

Lyginant su kitais, pavyzdžiui, frakciniais CO2 lazeriais, gydymas Cutera Excel V lazeriu – tai labai švelnus ir nerizikingas odos atjauninimo būdas, po procedūrų nėra skausmingo gijimo periodo, nelieka randų, oda nesisluoksniuoja ir nesilupa.

Kokio rezultato tikėtis po procedūros

Lyginant su kitais, pavyzdžiui, frakciniais CO2 lazeriais, gydymas Cutera Excel V lazeriu – tai labai švelnus ir nerizikingas odos atjauninimo būdas, po procedūrų nėra skausmingo gijimo periodo, nelieka randų, oda nesisluoksniuoja ir nesilupa.

Maksimaliam efektui užtenka vos 3 procedūrų. Po jų nebereikės galvoti apie erzinančius odos trūkumus, Jūsų oda bus graži, lygi ir spindinti.

Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Lazeris puikiai tinka dermatologinių problemų sprendimui: kraujagyslinių darinių (pvz. Kapiliarų), aknės, raudonio šalinimui, randų gydymui, neintervenciniam odos atjauninimui.
Cutera lazeris odą veikia be jokio skausmo ar diskomforto.
Šis metodas kartais vadinamas „pietų pertraukos“ procedūra, tačiau iš tiesų visos pertraukos nereikės: dažnai užtenka vos 10 minučių.
Nors pokyčius matysite iš karto po pirmos procedūros, maksimaliam efektui prireikia maždaug 3 vizitų.
Tai – labai švelni procedūra, todėl po jos jokių randų ar kitų odos pažeidimų nelieka.
Siekiant nekintančio rezultato, maždaug po metų procedūra kartojama, užtenka 1-2 vizitų.

Darbai


Prieš Po
Prieš Po
Prieš Po
Prieš Po
Prieš Po
Prieš Po
Prieš Po
Prieš Po