Dantų balinimas

Dantų balinimas

Dantų balinimas – viena populiariausių estetinių procedūrų. Taikant saugias ir efektyvias priemones nepriekaištingai išbalinami paciento dantys, suteikiant jiems norimą šviesumą.

Kodėl reikalingas dantų balinimas?

Iš pirmo žvilgsnio tai nebūtina procedūra, mat dantų balinimo funkcija – „tik“ estetinė. Vis dėlto, grožis turi didžiulę reikšmę mūsų vidinei būsenai ir savivertei. Pageltę dantys ne tik atrodo nepatraukliai, bet ir mažina pasitikėjimą savimi. Tuo tarpu plati balta šypsena šiandien tampa vizitine kortele, atveriančia ne vienas duris. 

Tačiau svarbiausia tai, kad gražesnė išvaizda sukuria geresnę psichologinę savijautą, augina pasitikėjimą savimi, o kartais suteikia reikiamą postūmį siekti užsibrėžtų tikslų!

Galimybės

Dantų balinimas namuose

Balinimo kapos – pacientui suteikiamas jo dantų formą atitinkantis dantų formelių (kapų) rinkinys ir balinamasis gelis. Šias formeles su balinamąja medžiaga ant dantų laikykite gydytojo nurodytą laiką. Šis metodas užtruks kiek ilgiau nei kabinetinis dantų balinimas, tačiau rezultatai bus ne mažiau džiuginantys.

Dantų balinimas gydytojo kabinete

Lempa – tai greičiausias ir patikimiausias balinimo metodas. Specialia UV šviesa aktyvuojamas balinantis gelis ir dantys išbalinami vos per vieną vizitą! Net 99 proc. nepasireiškia joks dantų jautrumas.

Po procedūros

Balta šypsena 1
- Balta šypsena
Geresnė savijauta 2
- Geresnė savijauta
Gaivi burnos ertmė 3
- Gaivi burnos ertmė
Išaugęs pasitikėjimas savimi 4
- Išaugęs pasitikėjimas savimi
Gražesnė išvaizda 5
- Gražesnė išvaizda
Bendravimo laisvė 6
- Bendravimo laisvė
Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Dantų balinimas mūsų klinikoje atliekamas naudojant saugias medžiagas, todėl nebus pakenkta dantų audiniams. Balinimo metu apsaugomos ir paciento dantenos, tad po procedūros nepatirsite burnos audinių sudirgimo.
Pirmomis dienomis po dantų balinimo, dalis pacientų jaučia didesnį dantų jautrumą, todėl rekomenduojame atsargiai vartoti karštus, šaltus produktus bei gėrimus, naudoti jautrumą mažinančią dantų pastą. Visi nemalonūs pojūčiai išnyksta po kelių dienų.
Dantų balinimas suteikia ilgalaikį džiuginantį rezultatą: dantų baltumas gali laikytis net kelerius metus. Tiesa, ilgalaikiškumas priklauso ir nuo dantų priežiūros: kruopščiai valykitės dantis, naudokite tarpdančių siūlą ir burnos skalavimo skystį, reguliariai lankykitės pas burnos higienistą ir dantų baltumas laikysis ilgiau!