Krūtų didinimas implantais

Krūtų didinimas implantais

Krūtų didinimas implantais – tai invazinė rekonstrukcinė procedūra, atliekama, kai moteris jaučia fizinį ar psichologinį diskomfortą dėl neišsivysčiusių, mažų ar deformuotų krūtų.

Operacijos metu, naudojant implantus, atstatomas ar padidinamas krūtų tūris ir forma.

Prieš operaciją būtina plastikos chirurgo konsultacija, kurios metu išklausomi pacientės pageidavimai, aptariami lūkesčiai, atsižvelgiant į juos ir moters kūno sudėjimą, parenkami tinkamiausi implantai, aptariamos operacijos detalės.

Kaip atliekama operacija

Svarbu prieš operaciją parinkti tinkamą implanto dydį ir formą, taip pat pjūvį, per kurį bus atliekama krūtų padidinimo operacija, ir ertmę, į kurią bus įdėtas implantas. Implantas gali būti įdedamas po pieno liauka arba po didžiuoju krūtinės raumeniu. Tinkamiausią metodą, priklausomai nuo implanto tipo ir moters kūno anatomijos, parenka operuojantis plastikos chirurgas.

Krūtų didinimo implantais operacijos trukmė – 1-2 valandos, ji atliekama taikant bendrinę nejautrą. Operacijos metu po krūtimi ir/ar spenelio areolės srityje atliekami pjūviai, per juos įdedami implantai, pjūviai susiuvami siūlais. Po operacijos krūtys aptvarstomos specialiu tvarsčiu ir pacientei užsegama kompresinė liemenėlė.

Jei krūtys yra pasmukusios, tūrinio užpildymo implantu nepakanka. Tokiu atveju kartu rekomenduojama atlikti ir krūtinės pakėlimo operaciją. Operacijos metu gali būti atliekama ir spenelio ar areolos (tamsesnio laukelio aplink spenelį) korekcija.

Pooperacinis laikotarpis

Pirmą parą po operacijos pacientei rekomenduojama likti stacionare, vėliau, nesant komplikacijų, ji išleidžiama namo ir priežiūra tęsiama ambulatoriškai. Pooperacinio vizito laiką skiria operavęs gydytojas.

Svarbu žinoti:

  • Po operacijos 1 – 2 mėnesius reikia nešioti kompresinę liemenėlę, kad implantai būtų tinkamoje padėtyje, o krūtinė gražiai susiformuotų.
  • Tiek pat laiko rekomenduojama miegoti tik ant nugaros, vengti aktyvios fizinės veiklos, sporto, saugiai kelti galima tik ne didesnį nei 5 kg svorį.
  • Randų gydymui rekomenduojama naudoti specialius silikoninius gelius.

Kokio rezultato tikėtis po operacijos

Galutinis rezultatas gali būti vertinamas praėjus 3–6 mėnesiams po operacijos, kai krūtų implantai įgys natūralią formą, įsitvirtins savo vietoje bei suminkštės.

Operacijos rezultatas – ne tik didesnė, apvalesnė, standesnė krūtinė ir tobulos moteriškumo proporcijos. Remiantis apklausų duomenimis, po krūtinės didinimo implantais operacijų ženkliai pagerėja ir moterų psichologinė savijauta.

Konsultacija su gydytoju yra vienas iš esminių etapų, norint išsirinkti tinkamus krūtų implantus. Susitikimo metu atsižvelgiama į pacientės lūkesčius ir fizines galimybes.
Registracija internetu

Krūtų implantai neapriboja Jūsų fizinių ir prigimtinių galimybių. Susilaukusios kūdikio, galėsite jį saugiai maitinti.

Registracija internetu
Gijimo procesas po krūtų operacijos trunka iki kelių mėnesių. Praėjus nurodytam laikotarpiui, pilnai galėsite grįžti į Jums įprastą režimą.

Registracija internetu
Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Atliekant šią procedūrą, svarbiausia sveikatos būklė, o ne metų skaičius. Įvertinus sveikatą ir rizikos veiksnius, krūtų didinimas implantais puikiai tinka ir vyresnio amžiaus pacientėms.
„Implantera“ klinikoje naudojami silikono implantai: tai ypač saugi sveikatai medžiaga, suteikianti natūralų fizinį ir estetinį efektą.
Patyrusių chirurgų dėka, krūtinė atrodys ypač estetiškai ir natūraliai.
Pjūvis atliekamas nepažeidus pieno latakėlių, todėl kūdikio žindymas su implantais bus nekomplikuotas.
Atlikdami krūtų didinimo procedūrą, pacientams taikome narkozę (bendrinę nejautrą). Tai – saugi ir efektyvi išeitis, kurios dėka nejausite jokio skausmo, o prabudinti po operacijos, jos neprisiminsite!
Vidutinė procedūros trukmė 1-2 valandos.
1-2 paras po procedūros liksite „Implantera“ klinikos stacionare, kur bus suteikiama visa įmanoma sveikatos priežiūra. Vėliau laukia ambulatorinė priežiūra, kurios metu svarbu laikytis gydytojo nurodymų: taisyklingos miego padėties, vengti fizinio aktyvumo, 1-2 mėn. nešioti kompresinę liemenėlę ir kt.
Po operacijos gali pakisti spenelių jautrumas, tačiau tai – gana retai pasireiškiantis efektas.
Taip, po operacijos lieka randai, tačiau užtikrinus maksimalią odos priežiūrą gijimo metu, randai bus iš esmės nepastebimi.
Siekiant išsaugoti dailią krūtinę, implantus rekomenduojame keisti kas 10-20 metų.