Nosies korekcija hialurono užpildais

Nosies korekcija hialurono užpildais

Nosis yra bene labiausiai pastebima veido dalis, ypatingai svarbi jo harmonijai. Net keli milimetrai gali ženkliai pakeisti nosies formą, o tuo pačiu ir bendrą veido išvaizdą. Pasak specialistų, nosis – tai viena iš tų veido dalių, kurias norima pakoreguoti, o viena dažniausių nepasitenkinimo savo nosimi priežasčių – nosies nugarėlė, kitaip – kuprelė. Tačiau vis dar dažnai manoma, kad vienintelė galimybė tai padaryti – gultis ant operacinės stalo.

Sparčiai populiarėjanti nosies formos korekcija hialurono užpildais – puikus pasirinkimas norintiems pakoreguoti nosies formą, susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir išsilaisvinti nuo kompleksų be chirurginių intervencijų ir didelių finansinių išlaidų.

Hialurono užpildais galima atlikti šias nosies formos korekcijas:

  • Išlyginti nosies kuprelę;

  • Panaikinti nosies asimetriją;

  • Nosį vizualiai sumažinti;

  • Kilstelėti nosies galiuką.

Prieš procedūrą būtina plastikos chirurgo konsultacija, kurios metu įvertinama paciento nosies forma, išklausomi jo lūkesčiai, įvertinama, ar nosies korekcija užpildais tinkama jam procedūra.

Atliekant šią procedūrą, svarbu gerai išmanyti nosies anatomiją ir žinoti, kokiame gylyje ir kokį kiekį preparato suleisti. Nosyje gausu kraujagyslių, leidžiant hialurono rūgštį pataikius į kraujagyslę ar dėl per didelio suleisto kiekio ją užspaudus, galimos komplikacijos, todėl saugiai ši procedūra gali būti atliekama tik gydymo įstaigose. Nosies korekciją hialurono užpildais gali atlikti tik plastikos chirurgai ar gydytojai dermatologai, turintys mokymų sertifikatus ir patirtį.

Kaip atliekama procedūra

Procedūra atliekama taikant vietinį nuskausminimą, ji trunka apie 30 minučių.

Procedūros metu į problemines nosies vietas suleidžiamas tvirtos, standžios struktūros hialurono rūgšties užpildas.

Poprocedūrinis laikotarpis

Iš karto po procedūros galima grįžti į darbą ar kitą įprastą veiklą.

Svarbu žinoti:

  • Po procedūros nosis gali būti paraudusi, atsirasti kraujosrūvų, tačiau tai išnyksta po keletos dienų.

  • 2 savaites po procedūros rekomenduojama nenešioti akinių.

Kokio rezultato tikėtis po procedūros

Procedūros rezultatai pastebimi iš karto, tačiau galutinis vaizdas gali būti vertinamas praėjus kelioms savaitėms.

Svarbu žinoti, kad hialurono rūgštis rezorbuojasi, todėl procedūros efektas yra laikinas. Ir nors rezultatai išlieka ženkliai ilgiau, nei naudojant hialurono rūgšties užpildus kitose veido srityse – nuo 1 iki 2 metų – siekiant nuolatinio efekto, procedūrą reikės kartoti.

Tačiau dėl laikino efekto nosies korekcija hialurono užpildais – puikus pasirinkimas tuo atveju, kai žmogus neapsisprendžia, ar nosies korekcijos jam aplamai reikia. Specialistų teigimu, tai gali būti nosies plastinės operacijos repeticija, leidžianti įvertinti, kaip atrodys naujos formos nosis.

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Tai leidžia vizualiai sumažinti nosį, išlyginti kuprelę, panaikinti asimetriją.
Hialuronas – natūraliai mūsų organizme esanti medžiaga, todėl hialurono rūgšties injekcijos saugios Jūsų sveikatai. Žinoma, procedūra saugi tik tuo atveju, kai ją atlieka patyręs specialistas.
Injekcija nėra labai skausminga, tačiau pritaikome vietinį nuskausminimą, todėl atliekant procedūrą, nemalonių pojūčių išvengsite.
Vidutinė trukmė – 30 minučių.
Nosies srityje atlikta korekcija išlieka ilgiau, lyginant su kitomis veido vietomis (pvz. lūpomis). Pukiu estetiniu efektu galite džiaugtis net 1-2 metus. Norint pratęsti rezultatą, procedūrą reikės kartoti.