Procedūros Hydra O2 aparatu

Procedūros Hydra O2 aparatu

Hydra O2 aparatas

Vandens dermabrazija – technologija, padedanti pašalinti negyvas odos ląsteles ir taip atnaujinti odą. Ši procedūra padeda odai gerokai efektyviau absorbuoti maitinamuosius ir drėkinamuosius preparatus.

Hydra O2 aparatas – tai unikali priemonė, skirta vandens dermabrazijos procedūroms. Šis aparatas pasižymi unikaliomis savybėmis ir gali atlikti ne vieną kosmetinę bei gydomąją funkciją: tai neinvazyvus, švelnus, tačiau veiksmingas odos valymas ir šveitimas vakuumo pagalba. Hydra O2 pagalba sumažinamos raukšlės, padidinamas odos stangrumas ir grąžinama gaivi, jaunatviška išvaizda.

Hydra O2 technologija – tai net 7 funkcijos viename:

  • Odos valymas vakuumo pagalba;

  • Švelnus ir efektyvus odos šveitimas rūgštimis;

  • Bendrą odos būklę gerinanti deguonies terapija;

  • Giluminių odos sluoksnių drėkinimas;

  • Odos tonuso gerinimas;

  • Krioterapija, padedanti kovoti su odos senėjimu;

  • Odos stangrinimas.

   

Hydra O2 vakuuminis odos valymas – šio veido odos valymo metu naudojami net trys turtingos sudėties serumai odos švarai ir lygumui palaikyti. AHA rūgščių serumas pašalina nuo odos paviršiaus negyvas ląsteles, nešvarumus, makiažo likučius. BHA serumo funkcija – išvalyti jūsų odos poras ir mažinti bėrimų sukeltą uždegimą. O prabangus hialurono ir peptidų serumas stipriai įdrėkins, suteiks komforto ir akivaizdžiai sumažins senėjimo požymius.

Procedūros kaina – 70 Eur.

Giluminis valymas ir odos šveitimas – kitaip dar vadinamas BOHR funkcija. Vibravimo pagrindu sukurta unikali deguonies sistema. Vienkartinėje kapsulėje suspausta soda ir citrinos rūgštis. Procedūros metu šios dvi medžiagos kontaktuodamos su geliu pagamintu glicerino pagrindu sukuria putojimo – burbuliukų efektą, kurio dėka į kraujagysles patenka daug eritrocitų ir mitybinių medžiagų. Todėl oda aprūpinama deguonimi iš vidaus, o ne iš išorės. Dėl vibracinės funkcijos padidina mikrocirkuliaciją odoje. Dėka kojinės rūgšties, hialurono, retinolio ir kitų aktyvių medžiagų bus veikiamos pigmentinės dėmės, raukšlės, sumažės odos poros. Oda taps lygi ir sveikai švytinti.

Procedūros kaina – 85 Eur.

Deguonies terapija – seniai įrodyta, kad deguonies trūkumas lėtina odos atsinaujinimo procesus, todėl oda greičiau sensta, praranda stangrumą, atrodo pavargusi ir pilka. Deguonies terapija skatina ląstelių regeneraciją, geresnį mikroelementų pasisavinimą odoje, mažina kenksmingą laisvųjų radikalų poveikį, veikia priešuždegimiškai. Ši procedūra atliekama su pasirinktais profesionalo koncentratais ar serumais.

Procedūros kaina – 60 Eur.

Drėkinimas – tobula funkcija dehidratuotai odai, kurią nuolatos vargina nemalonus tempimo pojūtis. Ultragarso technologija padidina drėkinančių medžiagų, peptidų ar vitaminų prasiskverbimą į odą. Ultragarsinis drėkinimas veiks jūsų odą probleminėse zonose ir padės pašalinti bet kokį diskomfortą.

Procedūros kaina – 65 Eur.

Odos tonuso gerinimas – elektroporacija arba kitaip vadinama mezoterapija be adatų. Padeda be skausmo pasisavinti visas procedūros metu naudojamas, individualiai parinktas medžiagas. Puikiai tinka gyvybę praradusiai odai, kuriai reikia sveikos išvaizdos ir stangrumo.

Procedūros kaina – 75 Eur.

Krioterapija – dvigubas poveikis – karštis ir šaltis. Viena populiariausių technologijų estetinėje medicinoje naudojama pasiekti greitą rezultatą. Dėka odos temperatūros padidinimo oda stiprėja ir stangrėja. Šaltis – sutraukia poras, skaistina, suteikia standumo ir drėgmės pojūtį. Karštis odoje skatina gamintis baltymus, kurie mažina neigiamo streso poveikį odai.

Procedūros kaina – 60 Eur.

Odos stangrinimas – radijo bangomis pagrįsta technologija skatina mūsų odos jaunystės baltymo – kolageno sintezę, kuri ypač svarbi brandžios odos procedūrose. Šios funkcijos antgalį derinant su Hydra O2 vakuuminiu odos valymu suteiksite savo odai pilnavertišką procedūrą, kuri kovos su bet kokio tipo senėjimo pokyčiais odoje.

Procedūros kaina – 75 Eur.

Dėl integruotų net 7 technologijų, turime galimybę užtikrinti sprendimus skirtingiems odos poreikiams. Hydra O2 vandens dermabrazijos procedūros rezultatai bus akivaizdūs ir atitiks net išrankiausiųjų lūkesčius. Šio aparato dėka, kiekvienam galima pasiūlyti būtent jam tinkamiausias, laiko patikrintas veido odos priežiūros procedūras, kurios jau ne vienerius metus puikuojasi populiariausių procedūrų topuose.

Kaip atliekama procedūra

Atliekant procedūras Hydra O2 aparatu, tarpusavyje derinamos skirtingos technologijos: nuo populiariausio vakuuminio veido valymo iki veiksmingų anti-aging procedūrų.

Odos valymas atliekamas pasitelkiant šlifavimo-gludinimo principą: pasirinkta odos sritis veikiama aparate integruota vakuuminio siurbimo funkcija ir vandeniu. Procedūros metu saugiai, greitai ir be skausmo pašalinamos negyvos, suragėjusios ląstelės. Taip atnaujinama oda.

Poprocedūrinis laikotarpis

Tai švelnus metodas, kurį naudojant nepažeidžiami odos sluoksniai, todėl po procedūros galima užsiimti įprasta veikla.

Maždaug 72 val. po procedūros rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių, 48 val. Susilaikykite nuo depiliacijos procedūrų, nesikaitinkite pirtyje ar saunoje.

Kokio rezultato tikėtis po procedūros

Hydra O2 aparatu suteikiamas natūralus rezultatas – veidas atrodo gerokai jaunesnis, skaistesnis, elastingesnis. Tiesa, nors puikūs rezultatai pastebimi iškart po vienos procedūros, geriausias efektas aplanko atlikus 3-6 sesijas.

Siekiant pastovaus rezultato, odos dermabrazinį valymą rekomenduojama atlikti 1-2 kartus per metus.

Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Gali būti sprendžiamos praktiškai visos dermatologinės veido ir kitų sričių problemos: naudojant šį aparatą, suteikiamas odos atnaujinimas ir atjauninimas, oda tampa pastebimai stangresnė ir elastingesnė, į odos sluoksnius lengviau ir efektyviau įsigeria naudojamos grožio priemonės.
Procedūros metu nepažeidžiami odos audiniai ir švelniai, tačiau garantuotai suteikiamas norimas efektas: išvaloma, sustangrinama, atjauninama oda. Klinikoje naudojame sertifikuotą Hydra O2 aparatą, todėl procedūra vyksta visiškai saugiai.
Hydra O2 aparatas yra neinvazyvus, todėl skausmo ir diskomforto nejausite.
Tai priklauso nuo pasirinktos odos srities ir procedūros tipo, tačiau viskas trunka iki valandos.
Pokyčius pastebėsite iš karto, tačiau siekiant geriausio rezultato, rekomenduojama atlikti iki 6 procedūrų.