Plaukelių šalinimas lazeriu Sapphire

Plaukelių šalinimas lazeriu Sapphire

Vis dar manote, jog norint pašalinti nepageidaujamus plaukelius ilgam laikui tenka ištverti skausmingas procedūras?

Turime Jums puikią žinią – naujos kartos lazerio Sapphire pagalba plaukelių šalinimo procedūra yra atliekama greitai, saugiai, efektyviai ir visiškai be skausmo. Diodinio lazerio Sapphire išskiriama šviesos ir šilumos energija sutelkiama į po oda esančius plauko folikulus ir juose esančias ląsteles atsakingas už jų augimą.

Ypatingos technologijos dėka lazeriu Sapphire galima ne tik sėkmingai pašalinti nepageidaujamus plaukelius nuo veido (viršutinės lūpos, smakro, skruostų), pečių juostos, pažastų, krūtinės, nugaros, bikini zonos ar viso kūno, bet ir ilgam laikui visiškai sustabdyti jų augimą.

Sapphire lazeris

Lazeris užtikrina neskausmingą plaukelių šalinimą su LED diodiniu lazeriu. Jūsų komfortą procedūros metu suteiks efektyvus šaldymo įrenginys. Po plaukelių šalinimo su Sapphire lazeriu neprireiks jokios papildomos odos priežiūros, o saulės voniomis mėgautis galėsite vos po 2 parų, todėl tai puikus pasirinkimas net vasarą!

Sapphire technologija netinka žilų plaukų šalinimui.

Kaip atliekama procedūra

Procedūros trukmė – 15-20 min. Su šia novatoriška lazerine technologija susieta išmanioji programinė įranga suteikia galimybę pritaikyti procedūrą individualiai kiekvienam pacientui, atsižvelgiant į jo odos tipą, spalvą bei jautrumą ir taip užtikrinti maksimalų efektyvumą.

Prieš pat procedūrą, integruotos šaldymo sistemos pagalba, lazerio antgalis yra atšaldomas iki -10°C temperatūros, taip išvengiant bet kokio odos sudirginimo ir panaikinant nemalonius pojūčius. Lazeriu Sapphire atliekama procedūra yra beveik beskausmė – jos metu kartais jaučiamas tik nestiprus dilgčiojimas.

Dėka galingos maitinimo sistemos ir gebėjimo veikti greitai bei plačiame dažnių spektre, procedūros metu sėkmingai pašalinami net ploniausi plaukeliai bei užtikrinami itin efektyvūs ilgalaikiai rezultatai.

Kokio rezultato tikėtis po procedūros

Sapphire lazeris teikia didelį pranašumą, kuris ypač jaučiamas po procedūros: nereikia jokios ypatingos priežiūros, o sauna bei saulės voniomis galėsite mėgautis jau po 48 val.

Pirmieji rezultatai matomi jau po pirmosios plaukelių šalinimo procedūros, tačiau norint išnaikinti nepageidaujamus plaukelius ilgam, rekomenduojamas 4-5 procedūrų ciklas. Po jo Jūsų laukia džiuginantis rezultatas – ilgalaikis nepageidaujamų plaukelių augimo sustabdymas.

Procedūras reikia kartoti maždaug po 2 metų.

Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Tai – saugi, neagresyvi lazerinė technologija, tinkanti visam kūnui, net turint jautrią odą.
Sapphire gali pašalinti visus plaukelius, išskyrus žilos spalvos plaukus. Tokių plaukelių lazeriai praktiškai neužfiksuoja.
Sapphire lazerio dėka nereikia jokios ypatingos odos priežiūros, o degintis galima jau po 48 val., todėl ši procedūra puikiai tinka bet kokiu metų laiku.
Depiliacija nekelia jokių nemalonių pojūčių: tai užtikrina ypač galingas šaldymo įrenginys.
Jos trukmė priklauso nuo odos ploto, kuriame atliekamas plaukelių šalinimas. Visgi vidutinė trukmė – vos 15-20 minučių!
Norint pašalini visus plaukelius, reikės 4-5 procedūrų.