Nechirurginis odos patempimo lazeris Thermage

Nechirurginis odos patempimo lazeris Thermage

Tobulėjant medicinos technologijoms, siūloma vis daugiau alternatyvų intervencinėms chirurginėms procedūroms. Nechirurginio veido ir kūno odos patempimo lazeriu Thermage procedūra – tai pirmasis neinvazyvus metodas, veikiantis giliausias odos struktūras, efektyviai stangrinantis, lyginantis, iškontūruojantis bei patempiantis odą ir leidžiantis džiaugtis jaunatviška išvaizda be plastinės operacijos.

Bėgant metams žmogaus organizme lėtėja kolageno sintezė, jo skaidulos tampa ne tokios elastingos, pradeda irti, dėl to atsiranda odos raukšlės, klostės, sumažėja jos elastingumas. Nechirurginio odos patempimo lazeriu Thermage procedūros metu odą veikiant aukšto dažnio bangų energijai, kolageno skaidulos atsinaujina, stimuliuojama naujų skaidulų sintezė.

Didžiuojamės savo pacientams galėdami pasiūlyti naujausią Thermage lazerio modelį: jo dėka patirsite mažiau diskomforto, o procedūra vyks net 25 proc. greičiau!

Kam skirta procedūra?

Nechirurginio odos patempimo lazeriu Thermage procedūra skirta sustangrinti, patempti odą, sumažinti raukšles, paryškinti smakro ir žandikaulio liniją bei kitus veido ir kūno kontūrus. Procedūra ypatingai tinka toms veido ar kūno sritims, kuriose sumažėjęs odos stangrumas, jaučiamas odos laisvumas ir (ar) yra jos perteklius. Procedūra gali būti atliekama veido, kaklo, „dekolte“, rankų, plaštakų, krūtų, pilvo ir kitose srityse. Šis metodas ypatingai tinka ir lūpų atjauninimui – procedūros metu joms suteikimas pilnumas, išlyginamos vertikalios raukšlelės aplink jas.

Specialistų teigimu, nechirurginio odos patempimo lazeriu Thermage procedūra ypatingai tinkama tiems, kuriems chirurginę veido patempimo operaciją atlikti dar per anksti, taip pat tiems, kuriems jau buvo atlikta veido patempimo operacija, tačiau po jos oda vis dar yra per laisva.

Prieš procedūrą būtina gydytojo konsultacija. Jos metu įvertinama paciento odos būklė, išklausomi norai bei lūkesčiai, nusprendžiama, ar ši procedūra yra tinkama ir, jei taip, aptariamos procedūros detalės.

Thermage aparatas

Susipažinkite su veiksminga inovacija: nechirurginiu odos patempimu radijo dažnio bangomis. Thermage – labai galinga technologija, kurios veikimo principą galima lyginti su mikrobangomis. Thermage perteklinę oda susitraukia, labai efektyviai atjaunina odą, suteikia veido pakėlimą, pagurklio korekciją ir veiksmingai naikina raukšles.

„Implantera“ klinika turi naujausią Thermage aparatą: tai reiškia, kad procedūros metu patiriama mažiau skausmo, o pokyčiai įvyks net 25 proc. greičiau!

Kaip atliekama procedūra

Nechirurginis odos patempimas lazeriu Thermage – tai plataus klinikinio spektro procedūra. Priklausomai nuo paciento norų ir konsultacijos metu aptarto plano, galima tik nedaug pastangrinti odą arba pasiekti ilgalaikį odos patempimo efektą, panaikinant visą odos perteklių ir laisvumą, stipriai pasitempiant bei iškontūruojant odą.

Procedūros trukmė priklauso nuo jos apimties – ji gali trukti nuo pusvalandžio iki kelių valandų. Procedūros metu jaučiama intensyvi šiluma. Jei procedūra siekiama tik pastangrinti odą, tada naudojama nedidelė energija, o intensyvi šiluma ar karštis sumažinamas nuskausminančiais vaistais.

Jei procedūros metu siekiama gauti ilgalaikį patempimo efektą ir iškontūruoti odą, karštis jaučiamas labai intensyviai. Prieš procedūrą pacientams skiriami nuskausminamieji medikamentai.

Kokių rezultatų tikėtis po procedūros

Nechirurginis odos patempimas lazeriu Thermage nėra operacinis metodas, todėl jis nesutrikdo įprasto gyvenimo ritmo. Po procedūros džiuginantys estetiniai rezultatai matomi iš karto. Tiesa, keletą dienų oda gali būti šiek tiek paraudusi ir nežymiai patinusi.

Rezultatas dar labiau ryškėja net kelerius metus po procedūros. Šiuo laikotarpiu vyksta ne tik odos atjauninimas, bet ir senėjimo požymių pristabdymas.

Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Ši procedūra efektyviai atjaunina odą, nechirurgiškai pakelia veidą, sumažina pagurklį, naikina mimikos, senatvines raukšles.
Prieš procedūrą pacientui skiriami geriami nuskausminamieji medikamentai. Odos patempimo metu gali būti jaučiamas karštis ar intensyvi šiluma. Vis dėlto, jeigu siekiama stipraus patempimo efekto, procedūros metu bus jaučiamas stiprus diskomfortas, reikės bendrinės nejautros.
Tai priklauso nuo atliekamų korekcijų dydžio. Nechirurginis odos patempimas gali trukti pusvalandį ar net kelias valandas.
Tai – itin saugi technologija, todėl jokių randų po procedūros nelieka.
Estetinis efektas sukuriamas iš karto, tačiau norint pastovaus rezultato, procedūrą rekomenduojama atlikti pakartotinai.