Krūtų pakėlimas

Krūtų pakėlimas

Krūtų pakėlimo plastinė operacija – invazinė rekonstrukcinė procedūra, atliekama siekiant atkurti krūtų formą.

Dėl nėštumo, kūdikio žindymo, ženklaus svorio netekimo, pasikeitusio gyvenimo būdo ar dėl amžiaus sumažėjusio odos elastingumo krūtys praranda stangrumą ir nusileidžia žemyn. Moterims, kurių krūtys yra norimo dydžio, tačiau nusileidusios, joms trūksta elastingumo, krūties audinio, taip pat kai nusileidę krūties speneliai ir areolės, rekomenduojama krūtų pakėlimo operacija, padedanti atgauti jaunatvišką krūtų formą.

Prieš operaciją būtina plastikos chirurgo konsultacija, kurios metu įvertinama pacientės kūno bei krūtų anatomija, aptariami lūkesčiai, operacijos planas ir detalės.

Kaip atliekama operacija

Krūtų pakėlimas atliekamas taikant bendrinę nejautrą ir trunka 2-3 valandas. Operacijos metu pašalinamas krūties odos perteklius, patempiami krūtinės audiniai, spenelis su areola perkeliami į naują aukštesnę vietą ir suformuojama nauja reikiamo dydžio bei pilnumo krūties forma. Jei areola yra labai didelė, operacijos metu ją galima sumažinti. Gali būti koreguojami ir įtraukti speneliai. Krūtų pakėlimas derinamas ir su krūtų mažinimu. Pageidaujant didesnės krūtinės, gali būti panaudojami krūtų implantai.

Pooperacinis laikotarpis

Pirmą parą po operacijos pacientei rekomenduojama likti klinikoje, vėliau, nesant komplikacijų, ji išleidžiama namo ir priežiūra tęsiama ambulatoriškai. Pooperacinio vizito laiką skiria operavęs gydytojas.

Svarbu žinoti:

  • Kurį laiką būna jaučiamas maudimas, tinimas, pabrinkimas ir skausmas, jam malšinti skiriami vaistai.
  • Siūlai išimami po savaitės, odos randai po operacijos nyksta metų laikotarpyje ir tampa beveik nepastebimi.
  • Greitesniam randų gyjimui patartina naudoti operavusio gydytojo paskirtas priemones.
  • Pirmas kelias dienas patartina miegoti pusiau sėdimoje padėtyje, pasiremiant pagalvėmis.
  • 6 savaites rekomenduojama nešioti kompresinę liemenėlę, kurią Jums parinks operaciją atlikęs plastikos chirurgas.
  • Prie įprastos veiklos galima grįžti jau po savaitės, tačiau 4-6 savaites patariama vengti sunkaus fizinio darbo ir sporto, nekelti svorio aukščiau pečių juostos.
  • 6 mėnesius patartina nenešioti krūtinę modeliuojančių liemenėlių, atvira krūtine nesideginti saulėje bei soliariume.

Kokio rezultato tikėtis po operacijos

Operacijos rezultatas – gražesnės, jaunatviškesnės, standesnės ir patrauklesnės krūtys.

Jis matomas iš karto, tačiau galutinis estetinis rezultatas vertinamas praįjus 1-2 mėnesiams po operacijos.

Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Tai procedūra, kurios dėka atkuriama ir padailinama krūtų forma, pakitusi dėl įvairių veiksnių: nėštumo, žindymo, svorio netekimo, taip pat – dėl amžiaus.
Procedūros metu taikome narkozę (bendrinę nejautrą), todėl jokio skausmo nejausite, o pažadinta po operacijos, jos net neprisiminsite!
Priklausomai nuo atliekamų korekcijų apimties, vidutinė operacijos trukmė 2-3 valandos.
Po operacijos lieka randai, kurių dydis bei ilgis priklauso nuo to, kiek krūtys buvo pasmukusios žemyn. Užtikrinant odos priežiūrą gijimo metu, randai taps beveik nepastebimi..
Po krūtinės didinimo riebalais maždaug parą po procedūros liksite „Implantera“ klinikos stacionare, kur bus suteikiama visa reikalinga sveikatos priežiūra. Vėliau laukia ambulatorinis gydymas, kurio metu svarbu laikytis gydytojo nurodymų: taisyklingos miego padėties, vengti fizinio aktyvumo, 1-2 mėn. nešioti kompresinę liemenėlę ir kt.
Krūtinės pakėlimas suteikia ilgalaikį estetinį efektą ir ilgam išsprendžia kamavusias problemas!