Ortopedija traumatologija

Ortopedija traumatologija

Ortopedija – tai medicinos sritis, tirianti ir gydanti judamojo aparato (kaulų ir raumenų) deformacijas bei padedančius jų išvengti būdus. Traumatologija – tai medicinos sritis, tirianti ir gydanti judamojo aparato (kaulų ir raumenų), odos ir gleivinės pažeidimus, po jų atsirandančius organizmo pakitimus bei būdus, padedančius šių pažeidimų išvengti.

Kodėl prireikia ortopedinio traumatologinio gydymo?

Traumos – neišvengiama aktyvaus gyvenimo būdo dalis. Patyrusieji sunkias traumas dažniausiai iš karto kreipiasi į specialistus ir gauna medicininę pagalbą. Tačiau dėl lengvesnių traumų neretai į gydytoją kreipiamasi pavėluotai, kai nuolatinis skausmas ima trukdyti kasdieniam gyvenimui, fiziniam aktyvumui, riboja judėjimą, mėgstamą veiklą.

Klinikos „Implantera“ gydytojai ortopedai traumatologai įspėja, kad net ir patyrus nedidelę traumą svarbu nedelsti, nes, vėliau gydymas gali būti ilgesnis ir sudėtingesnis. Kelio, peties, alkūnės, riešo, plaštakos, čiurnos, pėdos tinimas, skausmas, maudimas, tirpimas, riboti judesiai – tai simptomai, rodantys, kad reikia kreiptis į ortopedą traumatologą.

Gydymo galimybės

Diagnostika

Gydymas, profilaktika

Pasitelkę modernią įrangą ir šiuolaikines technologijas, greitai atliekame išsamius tyrimus, padedančius nustatyti tikslią diagnozę ir skirti efektyvų gydymą.

Kiekvienam pacientui skiriame jam labiausiai tinkančius gydymo metodus, atliekame procedūras, prireikus, rekomenduojame reabilitacijos, profilaktikos priemones, užtikrinančias efektyviausią rezultatą.

Klinikoje teikiamos ortopedijos traumatologijos paslaugos

Klinikoje „Implantera“ teikiamos profesionalios ortopedo traumatologo konsultacijos, skiriamas gydymas, rekomenduojamos profilaktikos priemonės, atliekamos ortopedinės traumatologinės ir pooperacinės procedūros.

Patyręs ortopedas traumatologas Mindaugas Bakša konsultuoja dėl ūmių raumenų ar skeleto traumų, jų pasekmių, ortopedinių susirgimų, diagnozuoja ir gydo sąnarių pažeidimus, meniskų plyšimus, kaulų lūžius, ortopedines ligas (artrozes, raiščių plyšimus, patempimus ir kt.), artrozę, atlieka trombocitais praturtintos plazmos ir hialiurono injekcijas, sąnario punkcijas, skausmo blokadas.

Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Traumos metu pažeistos audinių struktūros savaime sunkiai sugyja. Laiku nediagnozavus problemos ir nepaskyrus reikalingo gydymo medikamentinio ar chirurginio gydymo, vėliau galimybės padėti gali būti ribotos, negrįžtamai nukentėti sąnarių funkcija ir paciento fizinis aktyvumas. Todėl svarbu nedelsti ir kreiptis pagalbos laiku.
Nemažai žmonių polinkį sirgti sąnarių ligomis paveldi genetiškai, kitų, dažniausiai profesionalių sportininkų, sąnariai sudyla dėl per didelio jų apkrovimo. Nors sąnario kremzlė yra pritaikyta atlaikyti tik tam tikrus krūvius, siekiant aukštų sportinių rezultatų, į tai dažnai nekreipiama dėmesio. Nors judėjimas yra naudingas, visgi reikėtų ir tausoti savo sąnarius – įvertinti savo fizines galimybes, kad sąnariai nebūtų apkraunami per daug.
Sąnariui susidėvėjus ar patyrus traumą, ženkliai pablogėja gyvenimo kokybė – judant nuolat jaučiamas skausmą. Jeigu pažeistas sąnarys negydomas, gali išsivystyti artrozė ar net gali prireikti keisti kelio sąnarį. Todėl, pajutus pirmąjį kremzlinio sąnario pažeidimo požymį – sąnarių skausmą po didelio fizinio krūvio, svarbu nedelsti ir kreiptis į ortopedą traumatologą. Šiuolaikinė medicina gali pasiūlyti modernių bei efektyvių gydymo metodų, greitai sugrąžinsiančių į kokybišką ir aktyvų gyvenimą.
Kiekvienas iš mūsų sąnarių (alkūnės, peties, kelio, čiurnos) turi tepalinį maišelį – bursą. Po traumų ar sąnarių sumušimų dažnai atsiranda patinimas ar į maišelius panašūs dariniai, kuriuose kaupiasi skysčiai ar kraujas. Taip nutikus, sąnario punkcija padeda sumažinti tinimą ir numalšinti skausmą bei išsiaiškinti susikaupusio skysčio sudėtį ir tiksliau diagnozuoti ligą.