Estetinis dantų plombavimas

Estetinis dantų plombavimas

Estetinis dantų plombavimas – procedūra, kurios metu kokybiškai atkuriami dantų audiniai. Estetinio plombavimo dėka gali būti pataisomi nedideli ir vidutiniai dantų defektai, koreguojama dantų spalva ir forma, panaikinami tarpai tarp dantų.

Kodėl reikia estetinio plombavimo?

Ilgainiui, mūsų dantys keičia savo išvaizdą: dėvisi, trupa, lūžta, patamsėja. Šypsenos grožis turi didelę reikšmę mūsų savijautai, pasitikėjimui savimi ir galimybėms. Būtent todėl estetinis dantų atkūrimas yra puiki išeitis svajojantiems apie dailesnę šypseną!

Estetinio plombavimo eiga:

Konsultacija

Nuskausminimas

Plombavimas

Pirmo vizito metu įvertinama paciento dantų būklė, aptariami jo norai ir lūkesčiai.

Ruošiantis plombavimui, taikoma vietinė nejautra, todėl pacientas nieko nejaučia.

Estetinio plombavimo metu kruopščiai atkuriami audiniai, anatomiškai tiksliai atkartojamos dantų struktūros, vagelės ir kauburėliai.

Atlikta: Estetinis plombavimas 

Atliko gyd.: Justė Puskunigytė

Po procedūros

Panaikinti tarpai tarp dantų 1
- Panaikinti tarpai tarp dantų
Baltesnė šypsena 2
- Baltesnė šypsena
Nusidėvėję dantys atrodo lyg nauji 3
- Nusidėvėję dantys atrodo lyg nauji
Didesnis pasitikėjimas savimi 4
- Didesnis pasitikėjimas savimi
Pakoreguota netenkinanti dantų forma 5
- Pakoreguota netenkinanti dantų forma
Puiki psichologinė savijauta 6
- Puiki psichologinė savijauta

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Tai visiškai saugus sprendimas. Ruošiantis plombavimui, danties paviršius gali būti minimaliai šlifuojamas, tačiau tai nekenkia danties būklei, nemažina atsparumo ėduoniui ar kitoms ligoms.
Procedūros metu suleidžiama vietinė nejautra, todėl pacientai nejaučia jokių nemalonių pojūčių.
Estetinis plombavimas yra ilgalaikis sprendimas: tinkamai prižiūrimos plombos tarnauja maždaug 6-8 metus. Tiesa, kartą per metus atliktas restauracijas patariama iš naujo nupoliruoti, kad dantys toliau džiugintų natūraliu blizgesiu.
Po estetinio plombavimo dantimis reikia rūpintis kaip įprasta: naudoti kokybišką dantų pastą, tarpdančių siūlą, burnos skalavimo skystį. Reguliariai lankytis burnos higienisto kabinete ir atlikti kasmetinę dantų patikrą. Atlikus estetinį plombavimą, patariama vengti ypač kietų produktų: riešutų, ledo kubelių, kietų saldainių, vaisių kauliukų ir pan.