Lūpų korekcija ir putlinimas

Lūpų korekcija ir putlinimas

Putlios, išraiškingos lūpos – jaunatviškumo ir geidulingumo simbolis. Tačiau, bėgant metams lūpų išvaizda ima keistis – jos tampa sausesnės, praranda putlumą, aplink jas susidaro raukšlelės.

Hialurono rūgšties injekcijos padeda atkurti lūpų apimtį, kontūrą, natūralią drėgmę, pakelti jų kampučius, panaikinti smulkias raukšleles, asimetriją, padidėjusio sausumo pojūtį ir taip sugrąžinti patrauklią ir jaunatvišką lūpų išvaizdą. Lūpų putlinimas hialuronu – puikus pasirinkimas ir jaunoms merginoms ar moterims, turinčioms iš prigimties labai siauras lūpas ir norinčioms joms suteikti putlumo bei išraiškingumo.

Lūpų formos korekcija ir putlinimas hialurono rūgšties injekcijomis yra nesudėtinga ir saugi grožio procedūra, suteikianti galimybę turėti lūpas, apie kokias svajojate. Estetikos klinikoje „Implantera“ patyrę specialistai lūpų korekciją ir putlinimą atlieka sekdami šiuolaikinėmis tendencijomis – siekiama vadinamojo natūralaus prancūziško prisilietimo efekto, kad lūpos, atsižvelgiant į individualias veido ypatybes, atrodytų dailiai, estetiškai, tačiau proporcingai ir natūraliai, o aplinkiniams net nekiltų minčių apie jų tobulinimą injekcijomis.

Kaip atliekama procedūra

Prieš procedūrą plastikos chirurgas išklauso pacientės pageidavimus ir lūkesčius. Priklausomai nuo to, kokio efekto siekiama, parenkamas reikalingas užpildo kiekis.

Pirmosioms lūpų korekcijoms, siekiant išvengti akivaizdžiai matomo, stipriai padidinto tūrio, gydytojas jums pasiūlys tinkamiausią hialurono užpildo dozę, užtikrinančią, kad rezultatas bus natūralus ir neiššaukiantis.

Prieš atliekant procedūrą lūpų sritis dažniausiai vietiškai nuskausminama. Procedūra atliekama į lūpas sušvirkščiant specialų užpildą, kurio pagrindinė sudedamoji dalis – hialurono rūgštis.

Užpildas leidžiamas į giliuosius odos sluoksnius aplink lūpų kraštą. Atlikus injekciją lūpos tampa pilnesnės, paryškinamas jų raudonis, taip pat galima išryškinti tam tikras lūpų sritis.

Jeigu lūpų putlinimui sunaudojamas ne visas užpildas, juo galima koreguoti raukšles aplink lūpas, akis ar pakelti nusileidusius lūpų kampus.

Poprocedūrinis laikotarpis

  • Po procedūros gali būti jaučiamas patinimas, susidaryti nedidelės hematomos ar mėlynės, tačiau tai išnyksta per kelias dienas.

  • Gijimui palengvinti pirmas dvi dienas po procedūros rekomenduojama lūpas šaldyti ledu, dėti šaltus kompresus

  • Pirmomis dienomis po procedūros nerekomenduojama lūpų tepti kremais, balzamais ar kitomis priemonėmis, patariama vengti makiažo, lūpų dažų.

Kokio rezultato tikėtis po procedūros

Efektas pastebimas iš karto po injekcijos, tačiau estetinis procedūros rezultatas gali būti vertinamas po kelių savaičių, kai užpildas visiškai lokalizuojasi tam tikrose srityse ir lūpos įgyja galutinę formą. Padidėja lūpų apimtis, jos tampa putlesnės, jų kontūras – ryškesnis, pakyla lūpų kampučiai, sumažėja ar net visai išnyksta aplink lūpas esančios raukšlelės.

Hialurono lūpų užpildai ne tik padidina lūpų apimtį ir užpildo smulkias raukšleles, bet ir atkuria lūpų drėgmės balansą, taip išsprendžiant lūpų sausumo problemą. Efektas išlieka apie 10-12 mėn., o kartais ir ilgiau – tai priklauso nuo naudojamo preparato, injekcijų srities, jų gylio, taip pat nuo individualių odos savybių.

Lūpų korekcijai naudojamų užpildų sudėtyje nėra žmogaus organizmui svetimų baltymų, todėl alerginių reakcijų tikimybė itin nedidelė, o laikui bėgant organizme preparatai visiškai suyra.

Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Procedūros metu naudojama hialurono rūgštis – natūraliai žmogaus organizme gaminama medžiaga. Hialuronas ne tik sukuria norimą lūpų kontūrą bei apimtį, bet ir palaiko natūralią odos drėgmę, skatina jos atsinaujinimą.
Patyrę mūsų specialistai pasirūpins, kad lūpų korekcija atrodytų labai estetiškai ir natūraliai.
Tai nėra labai skausminga procedūra, tačiau prieš lūpų korekciją ar putlinimą siūlome vietinį nuskausminimą.
Vidutinė lūpų putlinimo trukmė – 30-60 minučių.
Lūpų putlinimo rezultatas vidutiniškai pastebimas 6-12 mėn. Vėliau hialuronas rezorbuojasi į odą, todėl norint pratęsti rezultatą, procedūrą reikės kartoti.