PRP plazmoliftingas

PRP plazmoliftingas

Mūsų oda pastoviai patiria aplinkos poveikį. Ją veikia saulės spinduliai, aplinkos užterštumas. Bėgant metams, lėtėja odos regeneraciniai procesai, tad oda vis lėčiau atsinaujina, ji pradeda glebti, praranda jaunatviškumą, ryškėja įvairios raukšlelės. PRP terapija sėkmingai sprendžia senstančios odos problemas.

PRP (trombocitais praturtintos plazmos) injekcijos – tai natūrali terapija, kurios metu estetiniais tikslais naudojamas paties paciento kraujas. Iš venos paėmus kraujo, skystoji kraujo dalis atskiriama nuo kraujo raudonųjų ląstelių ir panaudojama odos ląstelių stimuliacijai. Plazmoliftingas suteikia galimybę atjauninti odą be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų. Ši procedūra sėkmingai naudojama įvairioms odos problemoms spręsti.

Tai labai efektyvi procedūra, nesukelianti šalutinių reakcijų ir užtikrinanti ilgalaikį rezultatą, nes į problemines vietas suleidžiama savos išgrynintos kraujo plazmos, kurioje gausu ląstelių augimo faktorių. PRP terapija ne tik pristabdo odos senėjimo procesus, bet ir išlygina raukšles.

Kaip atliekama procedūra

Procedūros metu iš venos imamas nedidelis paties paciento kraujo kiekis. Jis yra specialiai ruošiamas, centrifuguojamas, tuo metu plazma su trombocitais atsiskiria nuo raudonųjų kraujo kūnelių ir išgaunamas trombocitų koncentratas (PRP). Jame esančių trombocitų koncentracija net 5-8 kartus didesnė, palyginus su įprastu trombocitų kiekiu kraujyje.

Prieš leidžiant koncentratą, oda patepama nuskausminamuoju tepalu, procedūra atliekama naudojant labai ploną adatą, todėl trombocitais praturtintos plazmos injekcijos nėra skausmingos. PRP koncentratas leidžiamas į problemines veido, kaklo, dekolte srities odos vietas. Procedūros metu aktyvuojamos odos kamieninės ląstelės, skatinama elastino ir kolageno skaidulų sintezė, atstatoma svarbi odos savybė – drėgmės sulaikymas.

 

Plazmoliftingas – visiškai saugi procedūra, nesukelianti alergijos ar infekcijų rizikos.

Poprocedūrinis laikotarpis

Kaip ir po įvairių procedūrų, galimas nedidelis odos jautrumas, paraudimas ar vos jaučiamas skausmas injekcijų vietoje, tačiau tai greitai praeina.

Kokių rezultatų tikėtis po procedūros

Rezultatai pastebimi jau po pirmųjų savaičių. Po procedūros oda tampa elastingesnė, pašviesėja jos spalva. PRP injekcijos sumažina smulkias ir gilesnes raukšles, šalina dėl aknės susidariusius randus, stangrina ir skaistina odą, gydo randus, atstato odą po stiprių cheminių pažeidimų, pavyzdžiui, nudegimo.

Procedūra suteikia ilgalaikį efektą, oda tampa glotnesnė, standesnė bei atrodanti jaunatviškai. Norint pasiekti geriausią estetinį rezultatą, procedūrą rekomenduojama atlikti 1-2 kartus per metus.

Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Tai – ideali išeitis pacientams, norintiems efektyvaus odos atjauninimo natūraliomis, nechirurginėmis priemonėmis. PRP plazmoliftingo metu lyginamos raukšlės, skatinami odos atsinaujinimo procesai.
Tai – mitas. Plazmoliftingas yra neagresyvi, natūrali procedūra, kurios metu naudojamas paties paciento kraujas, todėl nekyla jokių komplikacijų ar kitų rizikų.
Injekcijos nesukelia stipraus skausmo, tačiau prieš pradedant procedūrą, Jūsų oda bus nuskausminama specialiu tepalu.
PRP plazmoliftingo trukmė – 30-60 min.
Sukuriamas ilgalaikis jaunatviškas efektas, tačiau siekiant maksimalių rezultatų, rekomenduojame procedūrą pakartotinai atlikti 1-2 kartus per metus.