Hialurono rūgšties injekcijos

Hialurono rūgšties injekcijos

Oda – tai organas, kuriuo būtina rūpintis visą gyvenimą, atsižvelgiant į jo poreikius tam tikru etapu.

Hialurono rūgštis – itin svarbi odos jungiamojo audinio dalis, pasižyminti ypatingu gebėjimu sujungti vandens molekules ir taip palaikanti odos drėgmę. Hialurono rūgšties yra kiekvieno žmogaus organizme, tačiau, bėgant metams, hialurono rūgšties mažėja, o tai lemia mažesnį odos elastingumą ir raukšlių atsiradimą.

Hialurono injekcijos – procedūra, kurios metu į odą suleidžiama hialurono rūgštis ir jos pagalba sumažinamos raukšlės, padailinamas veido kontūras, padidinamas odos stangrumas ir grąžinama jaunatviška išvaizda.

Hialurono injekcijos ypač tinka koreguoti:

  • Smulkias raukšleles aplink lūpas ir akis;

  • Nosies ir lūpų raukšles;

  • Lūpų kampučių raukšles;

  • Skruostų srities raukšles;

  • Ašarų latako raukšles;

  • Raukšles tarp antakių.

Prieš procedūrą gydytojas įvertina paciento odos būklę, išklauso jo lūkesčių ir pataria, koks preparatas tinka geriausiai.

Dabartinėje estetikos sampratoje siekiama sukurti ir puoselėti natūralią veido išvaizdą, sumažinant raukšlių gylį, atkuriant jaunatviškumą, tačiau išlaikant mimiką ir jausmingumą. Toks rezultatas labai priklauso ne tik nuo injekcijas atliekančių specialistų patirties ir ypatingai tikslių injekcijų suleidimo į veido raumenis taškų, bet ir nuo naudojamų preparatų bei tinkamos jų dozių parinkimo.

Kvalifikuotai šios procedūros gali būti atliktos tik gydymo įstaigose, plastikos chirurgų ar gydytojų dermatologų. Gydytojų žinios leidžia parinkti tinkamas injekcijoms vietas, optimalią preparatų dozę. Labai svarbu ir tai, jog kreipdamiesi į gydymo įstaigas išvengsite ir rizikos, kad procedūroms bus naudojami abejotinos kokybės, nesertifikuoti preparatai.

Kaip atliekama procedūra

Procedūros metu į poodį, raukšlių srityse, plonyte adata iš specialaus, sterilaus švirkšto suleidžiamas nedidelis kiekis hialurono rūgšties, kuri, tolygiai ir tiksliai injekuojama, suteikia stabilaus tūrio efektą norimose koreguoti srityse bei užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų, taip stimuliuodama kolageno sintezę bei naujų odos skaidulų formavimąsi.

Hialurono rūgšties injekcijų procedūros trukmė priklauso nuo jos apimties. Vidutiniškai ji trunka nuo 30 iki 60 minučių.

Poprocedūrinis laikotarpis

Kadangi hialurono rūgšties sudėtyje nėra žmogaus organizmui svetimų baltymų, ji nesukelia šalutinių reiškinių, alerginių reakcijų tikimybė itin nedidelė.

Pirmas kelias valandas po procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi ir šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina. Apie savaitę po procedūros rekomenduojama vengti aktyvaus sporto, tiesioginių saulės spindulių, kaitinimosi pirtyje, maudymosi karštoje vonioje.

Kokio rezultato tikėtis po procedūros

Hialurono injekcijomis suteikiamas natūraliai atrodantis rezultatas – procedūros metu sumažinamos ir išlyginamos mimikos raukšlės, giliosios raukšlės ir klostės, oda atrodo sudrėkinta, elastinga, o veidas – jaunesnis ir skaistesnis.

Efektas po hialurono injekcijų matomas iš karto, tačiau galutinis estetinis rezultatas gali būti vertinamas maždaug po 10 dienų. Siekiant pastovaus rezultato hialurono injekcijas rekomenduojama atlikti 1-2 kartus per metus.

Kontaktai Skambinti

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Hialuronas padeda sumažinti mimikos ir senatvines raukšles, gali paryškinti veido kontūrą, vizualiai sumažinti nosį, paputlinti lūpas, padidini odos stangrumą ir sukurti jaunatviškos išvaizdos efektą.
Botulino toksinas naudojamas greitam raukšlių šalinimui ir yra suleidžiamas į atitinkamus veido raumenis. Toksinas paveikia nervinių ląstelių impulsus ir stabdo raumenų susitraukimą. Tuo tarpu hialuronas ne tik efektyviai kovoja su raukšlėmis, bet ir suteikia odai drėgmės, elastingumo, stimuliuoja kolageno ir natūralaus hialurono gamybą.
Amžiaus ribos čia nėra: hialurono injekcijos puikiai tinka dar nesulaukusiems 30-ies ir gerokai vyresniems pacientams.
Injekcijų dėka hialuronas prasiskverbia į giliuosius odos sluoksnius, kur stimuliuoja odos atsinaujinimo procesus, skatina kolageno bei natūralaus hialurono gamybą. To nesuteikia joks kremas ar serumas.
Injekcijos atliekamos pasitelkus plonytę adatą, todėl nemalonūs pojūčiai labai minimalūs ar nejuntami.
Tai priklauso nuo procedūros apimties. Vidutinė trukmė – 30-60 min.
Tai priklauso nuo skirtingų faktorių: kokia veido sritis buvo koreguota, kiek ir kokios rūšies hialurono buvo naudojama, taip pat – nuo paciento organizmo savybių. Vis dėlto, pastebimas rezultatas vidutiniškai išlieka net 12-16 mėn. po estetinės procedūros. Norint pratęsti rezultatą, procedūrą reikės kartoti.