Dantų implantacija

Dantų implantacija

Implantacija – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis funkcionaliai ir estetiškai atstatyti dantis tais atvejais, kai dantis prarastas ar negrįžtamai pažeistas.

Dantys atkuriami implantų pagalba. Tai – mažytis, iš titano ir kitų patvarių medžiagų pagamintas varžtelis, atstojantis danties šaknį. Procedūros metu atitinkamas implantų kiekis greitai ir be skausmo įsriegiamas į žandikaulio kaulą.

Kodėl reikia atstatyti prarastus dantis?

Neskubant atkurti dantų, kyla naujų iššūkių. Sutrinka fonetikos funkcija, tad pacientui sunkiau rišliai tarti žodžius, jis ima švepluoti. Gerokai pasunkėja kramtymas. Tai apriboja maisto pasirinkimą. Tinkamai nesusmulkintas maistas sukelia virškinimo problemų. 

Negana to, praradus dantį, žandikaulio kaulas netenka natūralios atramos, todėl prasideda kaulo irimo procesas. Tai sukelia ne tik fizinį diskomfortą, bet ir pastebimus estetinius pokyčius: paciento skruostai suglemba, atsiranda raukšlių aplink lūpas. Tai pacientą vizualiai sendina, didina nepasitikėjimo savimi, nesaugumo jausmą.

Galimybės

Vieno danties atkūrimas


Momentinė implantacija – vieno vizito metu pašalinamas pažeistas dantis ir įsriegiamas implantas.

Tradicinė implantacija – jei momentinė implantacija netinka dėl sveikatos indikacijų, taikomas tradicinis metodas: implantas įsriegiamas po danties šalinimo praėjus keliems mėnesiams.

Kelių dantų atkūrimas


3 dantys ant 2 implantų – jeigu praradote kelis greta esančius vieno žandikaulio dantis, paprastai užtenka vos dviejų implantų jiems atkurti.

Visų dantų atkūrimas


Visi dantys ant 4 implantų – populiariausias visų dantų atkūrimo būdas. Į žandikaulio kaulą sriegiami 4 implantai, o ant jų tvirtinama nenuimama (fiksuota) protezo plokštelė.

Dantų atstatymas ant 6, 8 ar daugiau implantų – įsriegiamas atitinkamas implantų kiekis užtikrina dar natūralesnį pojūtį ir ypač stabilią fiksaciją.

Visi dantys ant 2 implantų – ekonomiškas dantų atkūrimo kelias: į žandikaulio kaulą sriegiami 2 implantai, o ant jų tvirtinamas išimamas protezas. Implantai protezui suteikia stabilumą ir puikią fiksaciją.

Neodent (Brazilija)


Implantai gaminami tik iš gryno ir švaraus aukštos klasės titano

NEODENT implantai pasižymi plačiu pasirinkimo spektru. Tai leidžia parinkti kiekvienam konkrečiam atvejui tiesiog idealiai tinkančius implantus.

Kaina 500 €

25 € per mėnesį be pabrangimo

Straumann Roxolid SLA (Šveicarija)


Jau daugybę metų Straumann populiariausi dantų implantai pasaulyje. Straumann vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu.

Straumann gamina implantus iš patentuoto titano/cirkonio lydinio - Roxolid

Kaina 650 €

32.5 € per mėnesį be pabrangimo

Straumann Roxolid SLActive (Šveicarija)


SLActive implantas stimuliuoja gijimo procesus, gerina kaulinio audinio maitinimą krauju, mažina uždegimą ir pagreitina kaulo formavimąsi.

Visa tai dvigubai sumažino implanto prigijimo laikotarpį (iki mėnesio) ir padidina prigijimo tikimybę iki 99 - 100 %.

Kaina 750 €

37.5 € per mėnesį be pabrangimo

Po procedūros

Pilnai atkuriama kramtymo funkcija 1
- Pilnai atkuriama kramtymo funkcija
Estetiška šypsena 2
- Estetiška šypsena
Nepriekaištinga fonetika 3
- Nepriekaištinga fonetika
Puiki psichologinė savijauta 4
- Puiki psichologinė savijauta
Natūralių dantų pojūtis 5
- Natūralių dantų pojūtis
Išaugęs pasitikėjimas savimi 6
- Išaugęs pasitikėjimas savimi

Turite klausimų? Mes atsakysime!

Procedūros metu taikome vietinę nejautrą, todėl skausmo tikrai nejausite.
Kitaip nei gali pasirodyti, implantacija – nesudėtinga ir pakankamai greita chirurginė procedūra. Vidutinė jos trukmė – viena valanda.
Kelias dienas po procedūros galite jausti maudimą ir nežymų kraujavimą. Šiuos pojūčius galite lengvai kontroliuoti vartodami gydytojo paskirtus medikamentus ir laikydamiesi saugumo reikalavimų: kurį laiką venkite didelio fizinio krūvio, itin karšto maisto bei gėrimų, rūkimo, alkoholio.
Implantai puikiai fiksuojasi ir atkuria visas kramtymo funkcijas. Tuo tarpu protezai – vos dešimtadalį. Implantų dėka, atkurti dantys atrodo ypač natūraliai ir estetiškai. Dar vienas svarbus implantų privalumas – jiems suteikiama viso gyvenimo garantija, todėl implantacija yra pats patikimiausias dantų atkūrimo metodas.