Veiksmingi celiulito mažinimo būdai

Statistiniai duomenys rodo, kad su celiulitu susiduria bent 80–90 proc. moterų, kurioms vadinamoji „apelsino žievelė“ atsiranda sėdmenų, šlaunų, pilvo srityse. Susilpnėjus organizmą valančiai limfos sistemai, audiniuose pradeda kauptis skysčiai, o sutrikus mikrocirkuliacijai, pablogėja ląstelių gamyba, jos žūsta. Todėl bėgant metams ir siekiant turėti kuo stangresnę odą, svarbu žinoti, kaip kovoti su šia problema.

Celiulitas gali būti pastebimas būnant įvairaus amžiaus dėl pačių įvairiausių priežasčių – paveldimumo, hormonų disbalanso, nėštumo, menopauzės, taip pat ir gyvenimo būdo. Per mažai užsiimant aktyvia fizine veikla, vartojant daug cukraus ir angliavandenių, aromatizuojančių medžiagų turinčio maisto pastebime, kaip tai atsiliepia mūsų kūnui. Be to, didelės įtakos turi patiriamas stresas, aplinkos užterštumas, ultravioletiniai spinduliai, žalingi įpročiai.

Kaip kovoti su celiulitu?

Siekiant turėti stangrią ir gražią odą, specialistai rekomenduoja subalansuoti savo mitybą, praustis po kontrastiniu dušu, išgerti bent 2–3 litrus vandens, sportuoti bei aktyviai judėti. Taip pat svarbu prižiūrint savo kūną įtraukti masažus, kurie gerina kraujotaką, limfotaką, raumenų tonusą, be to, šių procedūrų dėka oda tampa lygesnė.

Pokyčių klinikoje „Implantera“ besirūpinantiems savo kūno formomis siūlome išbandyti inovatyviojo „Venus Bliss“ lazerio procedūras, kurių metu riebalinė ląstelė pažeidžiama ir pašalinama per limfos sistemą. Ši technologija yra visiškai saugi, nesukelianti jokių nemalonių pojūčių ar diskomforto. Džiuginantis rezultatas matomas itin greitai – stangresnė ir lygesnė oda bei gražesnės kūno linijos.

Kovojate su celiulitu, tačiau prošvaisčių nesimato? Atvykite į medicinos centrą „Implantera“, kuriame dirbantys specialistai įvertins Jūsų būklę ir paskirs patį geriausią gydymo sprendimą. Laukiame Jūsų!