Plastinės operacijos – ne tik dėl grožio

Nors daugelis mano, kad plastinės operacijos atliekamos tik dėl grožio, pokyčių klinikos „Implantera“ plastikos chirurgai sako, kad jos gali padėti pašalinti varginančias sveikatos problemas ir žymiai pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę. Pavyzdžiui, sumažinus dideles krūtis dingsta nugaros, sprando skausmai, atlikus vokų korekciją pagerėja matymo laukas, akys mažiau pavargsta ir pan. Plačiau aptarsime kelias plastines operacijas, kurioms ryžtis verta ne tik dėl grožio, bet ir dėl geresnės savijautos.

Vokų plastika

Akių vokų oda yra pati ploniausia, todėl bėgant metams šioje srityje labiausiai mažėja odos elastingumas, greičiausiai formuojasi raukšlės, vokuose susidaro odos perteklius, po akimis atsiranda „maišeliai“. Dėl užkritusių akių vokų, žmogus gali atrodyti nuolat piktas ir pavargęs. Tačiau užkritę vokai – ne tik estetinė problema. Jie gali dengti regėjimo lauką ir taip trukdyti regėjimui. Kai kuriuos dėl užkritusių vargina dažni akių uždegimai, tampa sunku vairuoti, dirbti kompiuteriu, akys greičiau pavargsta. Vokų plastinė operacija sugrąžina ne tik atviresnį, gyvybiškesnį žvilgsnį, bet ir padeda pamiršti dėl užkritusių vokų patiriamą diskomfortą ir net pagerina regėjimą.

Atlėpusių ausų plastika

Atlėpusios ausys – viena dažniausių įgimtų galvos ir kaklo deformacijų. Nors iš esmės tai estetinė problema, neturinti įtakos klausai, atlėpausiai vaikystėje ir paauglystėje dažnai pasmerkti kęsti patyčias. Ne vienam iš jų tai suformuoja stiprų nepilnavertiškumo kompleksą. Aplinkinių netolerancija gali paskatinti ir psichologines bėdas. Stipraus charakterio vaikai apsigina ir užsigrūdina, tačiau daugelis to nesugeba, ir nuolatinės patyčios daro neigiamą įtaką jų asmenybės vystymuisi. Vaikai pradeda vengti bendrauti su bendraamžiais, užsisklendžia savyje. Todėl, jeigu ausų deformacija ryški, siekiant apsaugoti vaiką nuo diskomforto, rekomenduojama ausų korekcijos operaciją atlikti jam dar nepradėjus lankyti mokyklos – 5-6 metų. Neretai atlėpusių ausų korekcija atliekama ir paaugliams, kuriems išvaizda tampa labai svarbi savęs įtvirtinimo priemonė bendraamžių tarpe, ir ilgus metus permainoms bnesiryžusiems suaugusiems žmonėms. Atlėpusių ausų korekcija padeda atsikratyti psichologinio diskomforto, padidina savivertę ir pagerina gyvenimo kokybę.

Ginekomastijos operacija

Ginekomastijos operacija – išsigelbėjimas vyrams, jaučiantiems fizinį, psichologinį ir socialinį diskomfortą dėl padidėjusių krūtų. Dėl šios problemos vyrai nepasitiki savimi, drovisi nusirengti, dėvėti plonesnius ar labiau prigludusius marškinėlius, vengia intymumo. Neretai juos vargina ir spenelių jautrumas, skausmas. Ginekomastija gali turėti įtakos vėžinių krūties susirgimų vystymuisi.

Ginekomastijos operacija, kurios metu per nedidelį pjūvį palei spenelio aureolę pašalinama padidėjusi pieno liauka, sugrąžina vyriškas kūno formas ir pasitikėjimą savimi.

Plastinės operacijos moterims po gimdymo

Kūdikį pagimdžiusios ir maitinusios moterys dažnai skundžiasi subliuškusia krūtine, pertempta pilvo oda ir jos pertekliumi, šlaunų ir kitose kūno vietose susikaupusiais riebalais. Neretai jas vargina ir pilvo raumenų išsiskyrimas (diastazė), sukeliantis ne tik nuolatinį nepasitenkinimą savo išvaizda, bet ir nulemiantis varginančius juosmeninės nugaros dalies skausmus, dubens dugno silpnumą, netaisyklingą laikyseną, šlapimo nelaikymą, nuolatinį vidurių užkietėjimą ar net išvaržų susidarymą.

Daugelis moterų mėgina atgauti buvusias formas laikydamosis dietos ir sportuodamos, tačiau šios priemonės nepadeda atstatyti prasiskyrusių pilvo raumenų ar pakitusios krūtinės. Vienintelis efektyvus šių problemų sprendimo būdas – plastinė operacija.

Siekiant atkurti ankstesnes kūno formas, vienos operacijos metu gali būti koreguojamos kelios diskomfortą keliančios sritys. Atliekant tokias operacijas, moterims sugrąžinamos ne tik dailesnės ir patrauklesnės kūno linijos, pasitikėjimas savimi, bet padedama pamiršti varginančias sveikatos problemas ir džiaugtis visaverčiu gyvenimu.

Svajojate apie pokyčius? Norite geriau jaustis, patraukliau atrodyti ir labiau savimi pasitikėti? Registruokitės pokyčių klinikos „Implantera“ plastikos chirurgų konsultacijoms. Mes padėsime išpildyti Jūsų svajones!