Odos stangrinimas ar kūno formavimas?

Siekiant džiuginančių figūros rezultatų, daugelis žmonių pradeda svarstyti apie įvairiausias grožio procedūras, iš kurių vienos dažniausiai pasitaikančių yra odos stangrinimas bei kūno formavimas. Kadangi jų poveikis skiriasi, kviečiame plačiau susipažinti, į ką vertėtų atkreipti dėmesį bei kaip priimti geriausią sprendimą renkantis.

Odos stangrinimas

Radijo bangos, intensyvi pulsinė šviesa (IPŠ) ir ultragarsas – tai trys pagrindiniai odos stangrinimo būdai, kurių pagalba į poodinius sluoksnius nukreipiamas karštis stimuliuojant kolageno/elastino gamybos procesą. Ši procedūra dažnai atliekama tonizuojant glembančią ir susiraukšlėjusią odą pasmakrės, žandikaulio, kaktos srityse, aplink burną. Taip pat ir tokiose kūno vietose, kaip vidinėje rankų/kojų pusėje, krūtinės, pilvo zonose.

Kūno formavimas

Kūno formavimo procedūrų metu taip pat yra naudojama radijo bangų technologija nukreipiant karštį į poodinius sluoksnius. Tačiau pagrindinis skirtumas nuo odos stangrinimo – ne tik kolageno/elastino gamybos stimuliavimas, bet ir riebalinių ląstelių skaidymas. Tokiu būdu mažinamos kūno apimtys probleminėse zonose: pilvo, šonų, šlaunų, rankų srityse.

Norint pasiekti dar geresnių rezultatų, gali būti taikomas tiek odos stangrinimas, tiek kūno formavimas, pastarąją procedūrą pasirenkant kaip pagrindinę.

Pokyčių klinikoje „Implantera“ naudojamas Hydra O2 aparatas, skirtas vandens dermabrazijos procedūroms, švelniai valo odą ir ją šveičia vakuumo pagalba. Tokiu būdu sumažinamos raukšlės, didinamas stangrumas, jaunatviškumas, gaivumas.

Kūno formavimui pasitelkiamas Venus Bliss lazeris, kurių visose Baltijos šalyse yra vos keletas. Veikiant skirtingas zonas, pasiekiama džiuginanti kūno forma itin komfortiškai ir be jokio skausmo.

Jeigu susidomėjote, vizitui galite registruotis jau dabar – „Implantera“ klinikos specialistai yra pasiruošę lydėti Jus pokyčių keliu!