Odos atnaujinimo procedūros, atliekamos Renatos Liesės

Anot „Implantera“ estetinės medicinos gydytojos Renatos Liesės, odos senėjimo procesai vyksta visuose odos sluoksniuose, todėl norint visapusiškai atjauninti odą, paviršinių procedūrų nepakanka. Laimei, yra procedūrų, galinčių suteikti odos patempimo efektą ir be chirurginės intervencijos.

R. Liesė rekomenduoja smulkias raukšleles koreguoti hialurono rūgšties, gilesnes – botulino toksino injekcijomis, o pacientams, nepatenkintiems ne tik dėl raukšlelių, bet ir pigmentinių dėmių bei bendro odos tonuso praradimo, gydytoja siūlo rinktis ypač veiksmingą veido atnaujinimo ir pigmentinių dėmių šalinimo procedūrą, atliekamą moderniu pasaulyje lyderiaujančios technologijos lazeriu „Fraxel Dual“.

Naujos kartos „Fraxel Dual“ lazeris ne veltui tituluojamas auksiniu standartu – naudojant jį, yra atnaujinami visi odos sluoksniai, todėl oda atgauna gaivią spalvą, stangrumą ir savo struktūrines savybes.

Kas vyksta odoje, naudojant „Fraxel Dual“ frakcinį lazerį? Procedūros metu mikroskopiniai lazerio šviesos stulpeliai skverbiasi gilyn į odą, sunaikindami senas ląsteles. Sveikos ląstelės iš aplink stulpelius esančių nepaliestos odos plotų pradeda dalintis ir tuščiuose vietose atsiranda naujos ląstelės. Dėl kombinuotos dviejų bangos ilgių technologijos šiuo lazeriu stimuliuojamas tiek paviršinių, tiek giliųjų ląstelių formavimasis, kolageno gamyba.

Lazeris „Fraxel Dual“  yra saugus ir veiksmingas sprendimas įvairaus amžiaus pacientams pigmentinių dėmių, įvairių hiperpigmentacijų, tame tarpe sunkiai gydomų – melazmos, saulės sukelto ankstyvo fotosenėjimo, pažeistos odos ir keratozių šalinimui. Šis lazeris tinka įvairioms kūno vietoms: veidui, plaštakoms ir t.t.

Lazerio „Fraxel Dual“ procedūrų rezultatai pastebimi iš karto – oda tampa stangresnė, elastingesnė, sumažėja smulkios raukšlelės. Praėjus kelioms savaitėms, oda tampa skaisti, susitraukia poros, nelieka pigmentacijos, išsilygina net gilios raukšlės, pagerėja jos tonusas. O po dar kelių mėnesių rezultatas pasiekia maksimalų efektą. Natūralūs atsistatymo procesai giliuosiuose audinių sluoksniuose vyksta dar apie pusmetį po procedūros.

Užsukite į pokyčių kliniką „Implantera“ ir estetinės medicinos gydytoja R. Liesė plačiau papasakos apie įvairias odos atnaujinimo procedūras, kurių dėka galėsite džiaugtis jaunatviškesne išvaizda.