Nuo pirmo vizito iki galutinio rezultato: kiek laiko truks plaukelių šalinimo procedūros?

Lazerinės plaukelių šalinimo procedūros šiuo metu visame pasaulyje populiarėja stulbinamu greičiu, ir tai visai nenuostabu. Juk noras turėti odą be neestetiškai atrodančių plaukelių kažkada buvo tolygus neįgyvendinamai svajonei, o dabar to įmanoma pasiekti vos kelių procedūrų pagalba. Ir vis tik, kiek pastangų teks įdėti, norint visiems laikams nesukti galvos dėl nepageidaujamų plaukelių?

Prieš atsakant į šį klausimą, norime Jus supažindinti su lazeriu, kurį naudojame savo klinikoje, naikindami nepageidaujamus plaukelius. Naujos kartos diodiniu lazeriu „Sapphire“ galima šalinti plaukelius nuo įvairių kūno sričių: veido (viršutinės lūpos, smakro, skruostų), pečių juostos, pažastų, krūtinės, nugaros, bikini zonos ar viso kūno. Šio lazerio pagalba plaukelių šalinimo procedūra yra atliekama greitai, saugiai, efektyviai ir visiškai be skausmo. Jo išskiriama šviesos ir šilumos energija veikia po oda esančias plauko folikulų ląsteles, taip mažindama jose vykstantį plaukų augimo skatinimą. Su šia novatoriška lazerine technologija susieta išmanioji programinė įranga suteikia galimybę pritaikyti procedūrą individualiai kiekvienam pacientui, atsižvelgiant į jo odos tipą, spalvą bei jautrumą ir taip užtikrinti maksimalų efektyvumą. Deja, lazeris „Sapphire“ neveikia žilų plaukų.

Taigi, vienos zonos plaukelių šalinimo procedūra trunka apie 15-20 min., ir nors pirmieji rezultatai matomi jau po pirmo apsilankymo klinikoje, norint išnaikinti nepageidaujamus plaukelius ilgam, rekomenduojamas 4-5 procedūrų ciklas. Po jo Jūsų laukia džiuginantis rezultatas – ilgalaikis nepageidaujamų plaukelių augimo sustabdymas. Nustojus odą dirginti skustuku, epiliatoriumi ar depiliaciniu vašku, akivaizdžiai pagerėja jos kokybė, sumažėja įvairių infekcijų tikimybė ir, ne mažiau svarbu, – Jūs sutaupote galybę laiko!

Siekiant pratęsti efektą, procedūras klinikoje rekomenduojama kartoti maždaug po 2 metų.