Nepageidaujami kūno riebalai: iššūkis ar galimybė?

Mūsų kūnas – nuolat kintantis ir unikalus. Deja, bėgančio laiko, įtempto gyvenimo būdo ar kitų aplinkybių į kūną įspausti ženklai sukelia didelį diskomfortą. Liūdina padidėjusi šlaunų apimtis, suapvalėjęs pilvukas ir rodos negrįžtamai pradingusi talija? Gali būti, kad visai be reikalo: profesionalių chirurgų rankose riebalų perteklius gali tapti nauja pradžia Jūsų grožiui!

Efektyviau nei sportas

Aktyvus gyvenimas ir sveika mityba – vaistas nuo visų ligų? Deja, išvaizda ne visada atspindi mūsų gyvenimo būdą. Ką daryti, kai nuo „gelbėjimosi rato“ ant juosmens neišvaduoja nei dieta, nei fiziniai pratimai, o riebalų pertekliui taip norisi ištarti palaimingą sudie? 

Su kūno netolygumais geriau nei sportas kovoja riebalų nusiurbimo operacija. Tai – greita intervencinė procedūra, kurios dėka pašalinamos riebalų sankaupos probleminėse zonose, dažniausiai – pilvo, juosmens, šlaunų, žastų (rankos dalis tarp peties ir alkūnės), smakro (pagurklio) srityse. 

Norint maksimaliai efektyvios ir aplinkinių audinių nežalojančios procedūros, pokyčių klinikos „Implantera“ specialistai rekomenduojama rinktis Vaser Lipo technologiją – tai naujiena Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse. Ultragarsinis riebalų nusiurbimo būdas be skausmo ir nemalonių pojūčių sukuria norimus kūno kontūrus ir užtikrina itin greitą gijimą.

Riebalų išmesti neverta

Pašalinus riebalus, atkuriami gracingi kūno linkiai. Ar tai – jau viskas? Nebūtinai! Riebalai yra ne tik diskomforto šaltinis, bet ir galimybė atrodyti ir jaustis dar geriau. Juk tai, kas sukelia estetinį diskomfortą vienoje zonoje, gali išryškinti kitų kūno vietų grožį.

Anot „Implantera“ plastikos chirurgų, nepageidaujamus riebalus galima panaudoti toms kūno sritims, kurios stokoja norimos apimties ar elastingumo. Natūralūs kūno riebalai idealiai tinka krūtų putlinimui, sėdmenų apimties didinimui, raukšlių išlyginimui, veido odos atjauninimui. Tai metodas, kuris nesukelia jokios alerginės reakcijos: kūne neatsiranda svetimkūnio, visos sritys koreguojamos paties paciento riebalų pagalba.

Itin gerų rezultatų galima tikėtis kūno vietų putlinimą riebalais derinant su PRP terapija: riebalai sumaišomi su specialiu būdu atskirta paciento kraujo plazma ir suleidžiami į pageidaujamas vietas. PRP procedūra gerina gijimą, užtikrina, kad kūnas absorbuotų kuo mažesnį riebalų kiekį ir prisideda prie viliojančių kūno formų sukūrimo.

Kiekvieno paciento kelias dailesnės figūros link – unikalus, o džiugūs rezultatai aplanko tada, kai pokyčius kuria patyrę specialistai. Savo grožiui rinkitės profesionalų komandą. Kviečiame kelionę geros savijautos link pradėti „Implantera“ klinikoje!