„Mommy makeover“ operacija – galimybė susigrąžinti prarastas kūno formas

Nėštumas – tai vienas įsimintiniausių ir reikšmingiausių įvykių, radikaliai pakeičiančių moters gyvenimą. Nors kūdikio laukimas dažnai yra siejamas su džiaugsmu dėl artėjančio šeimos pagausėjimo, neretai tai sukelia įvairių neigiamų psichologinių ir fizinių pokyčių motinai jau vaisiui gimus. Vienas iš labiausiai matomų pakitimų – padidėjęs svoris, dėl kurio moteris jaučiasi nepasitikinti savimi ir negalinti džiaugtis savo atvaizdu veidrodyje. Šiai problemai išspręsti medicinos centras „Implantera“ siūlo išeitį – „Mommy makeover“ operaciją.

Dažnai moterys, praėjus žindymo laikotarpiui, kreipiasi į plastikos chirurgus dėl krūtinės formos ir sumažėjusio tūrio, tačiau vėliau sugrįžta atgal dėl padidėjusio pilvo ar liemens. Todėl estetinė medicina siūlo operacijų kompleksą, kurį sudaro prieš tai minėtų kūno vietų kontūravimas ir riebalų nusiurbimas nuo šonų bei šlaunų. Kadangi tokiu atveju kartais neįmanoma sulieknėti laikantis subalansuotos mitybos ir fizinio aktyvumo, „Mommy makeover“ procedūros yra puikus būdas ir vėl džiaugtis savimi.

Galvojant apie operacijos laiką reikėtų apsvarstyti kelis aspektus. Pirmiausiai moteris neturėtų planuoti kito nėštumo, svarbu sulaukti, kol organizmo hormonai pilnai atsistatys po pastarojo gimdymo. Taip pat gydytojai rekomenduoja sureguliuoti savo svorį ir turėti omenyje, kad riebalų nusiurbimas yra skiriamas probleminių zonų korekcijai, o ne svorio mažinimui. Tai reiškia, kad tokia procedūra yra atliekama tik tuo atveju, kai sulieknėti neišeina laikantis reguliarios mitybos ir fizinio aktyvumo. Be to, vertėtų nepamiršti, kad praėjus operacijai svarbu palaikyti sveiką gyvenimo būdą, o krūtų implantus keisti kas 10–15 metų.

Atliekant tokio pobūdžio operaciją galima pasirinkti, ar bus atliekama viena procedūra, ar visas kompleksas iš karto. Nuo to priklauso, kokia bus taikoma nejautra: viena ilga ar kelios trumpesnės. Remiantis plastikos chirurgų praktika, pacientės, neapsisprendusios dėl dar vieno vaikelio, renkasi atkurti tik krūtinės formą, o kitos sutinka atlikti viską iškart. Tačiau bet kokiu atveju specialistai skuba nuraminti, kad ši operacija nesudaro rizikos kitam nėštumui.

Jeigu auginate pirmagimį, tačiau nesijaučiate patenkinta dėl savo atvaizdo veidrodyje, kviečiame užsiregistruoti į konsultaciją medicinos centre „Implantera“. Vizito metu plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai įvertins Jūsų būklę, kartu aptarsite norimus rezultatus ir gydymo eigą, galimas rizikas, gijimo procesą.