Lazerio „Venus Bliss“ privalumai kontūruojant kūno formas

Dabar egzistuoja nechirurginių būdų, kuriais galite patobulinti savo kūno formas ir odos kokybę. Vienas iš jų – lazerio procedūros, nesukeliančios jokio skausmo, nepatogumo ir suteikiančios itin efektyvius rezultatus. Šiame straipsnyje klinikos „Implantera“ specialistai pasakoja apie klinikoje dažnai naudojamą lazerį „Venus Bliss“ ir jo privalumus.

Kas tai per prietaisas?

„Venus Bliss“ – inovatyvus lazeris, pritaikytas kūnui ir odai. Su juo mažinamos kūno apimtys, formuojami ryškesni kaklo, dekoltė, rankų, krūtinės sričių kontūrai, tobulinamos kūno linijos, naikinamos strijos ir celiulitas, panaikinamos nukarusios odos sritys, mažinamos riebalų sankaupos.

Šis lazeris yra puikus pasirinkimas visiems pacientams, kurie rūpinasi savo išvaizda, gera odos būkle ir kurie linkę rinktis nechirurgines estetines procedūras grožiui puoselėti bei nori išvengti chirurginių intervencijų.

Kaip veikia šis lazeris?

Lazeryje esantys lazeriniai aplikatoriai užtikrina vientisą riebalų ląstelių kaitinimą skirtingame gylyje, dėl to vienos iš jų panaikinamos, kol likučiai visiškai pašalinami iš organizmo, o kitos sutraukiamos. Tokiu būdu efektyviai sumažinamas riebalų sluoksnis ant pilvo, liemens, klubų.

Taip pat lazeris ypatingas tuo, kad veikia ne tik poodinį riebalų sluoksnį, o apima kur kas daugiau – jis skatina fibroplastų ir kolageno gamybą, o tai sustangrina, sulygina, patempia odą ir išryškina jos kontūrus.

Gydymas „Venus Bliss“ lazeriu yra visiškai saugus, kadangi lazeris veikia neinvazinės lipolizės principu. Tai reiškia, kad riebalinė ląstelė iš organizmo pašalinama per limfos sistemą nekenkiant kitiems audiniams. Todėl atliekant procedūras su šiuo lazeriu išvengiama komplikacijų.

Ko tikėtis iš procedūros?

Po procedūros kūnas pasidaro pastebimai lieknesnis ir patrauklesnis, sumažėja riebalų sluoksnis, oda pasidaro stangresnė, lygesnė, išryškėja jos kontūrai ties pilvu, klubais, rankomis, kaklu ar dekoltė. Geriausiai rezultatai matomi po 4–5 procedūrų ciklo jas kartojant kiekvieną savaitę.

Paprastai procedūra vienai zonai trunka 20 minučių, 2 zonoms – 40 minučių ir t. t. Jokio pasirengimo nereikia, svarbiausia atsipalaiduoti ir pasikliauti rezultatais.

Procedūra su šiuo lazeriu visiškai neskausminga. Jų metu pacientas jaučia tik šilumą ir masažo pojūtį. Pacientai, kurie atliko lazerio „Venus Bliss“ procedūrų ciklą, patvirtino, kad jų metu jautėsi maloniai ir galėjo atsipalaiduoti.

Kviečiame atvykti į kliniką „Implantera“ ir įsitikinti šio lazerio veiksmingumu!