Kūno priežiūros ritualas gražiai ir stangriai odai

Oda – tai didžiausias žmogaus organas, kurį svarbu tinkamai prižiūrėti. Viena iš populiariausių priemonių, garantuojančių džiuginančius rezultatus, yra odos šveitimas sausu šepečiu prieš prausiantis po rytiniu dušu. Praktikuojant šią procedūrą pirmą kartą, rekomenduojama rinktis natūralius, minkštesnius šerelius, palaipsniui pereinant prie kietesnių.

Pagerėjusi kraujotaka ir limfotaka – tai tik keletas teigiamų pokyčių, kuriuos galima pasiekti šveičiant odą sausu šepečiu. Taikant šią praktiką ilgesnį laiko tarpą, dauguma pastebi, kad tokia dienos pradžia lemia kur kas geresnę savijautą, bendrą sveikatos kokybę.

  • Elastingesnė oda. Naudojant šepetį su tvirtesniais šereliais, pašalinamos negyvos odos ląstelės, todėl jau po maždaug savaitės oda tampa kur kas labiau minkštesne ir elastingesne. Be to, po procedūros naudojant drėkinančias priemones, jos įsigeria žymiai greičiau bei efektyviau.
  • Mažesnės poros. Šveičiant odą, kartu pašalinamas ir susikaupęs riebalų perteklius, todėl poros pastebimai sumažėja.
  • Limfos drenažas. Reguliarus odos šveitimas sausu šepečiu suaktyvina limfotaką, todėl kūnas greičiau detoksikuojasi, o dėl lygesnės odos esantis celiulitas tampa mažiau matomas.
  • Pakilęs energijos lygis. Suaktyvėjus kraujotakai, šveičiant odą jaučiamas didesnis energijos lygis, todėl šią procedūrą rekomenduojama atlikti būtent ryte.

Kaip odą šveisti taisyklingai?

  • Kadangi limfa mūsų kūnu teka iš apačios į viršų, procedūrą rekomenduojama pradėti nuo pėdų, judesius nukreipiant į limfmazgių susitelkimo vietas.
  • Kojas reikėtų masažuoti judant kirkšnių link, o pilvą (cirkuliariais judesiais), nugarą, rankas (pradedant nuo pirštų galiukų), pečių juostą, raktikaulius – pažastų link.
  • Kiekvieną kūno sritį naudinga perbraukti maždaug 10 kartų, užtrunkant 3–5 min. maksimaliai.

Ką svarbu žinoti?

Pirmiausiai reikėtų įsivertinti savo odos būklę, jautrumo lygį – jeigu turite egzemą ar kitą rimtą problemą, šveitimas nerekomenduojamas. Pradėjus šią praktiką, nenaudokite agresyvių, skausmą keliančių judesių. Taip pat atsižvelgiant į procedūros dažnumą, šepetį plaukite bent kartą per savaitę/mėnesį, o keiskite kas 6–12 mėn. (arba anksčiau, pastebėjus į šonus styrančius šerelius).

Pasirūpinkite savo sveikata išbandydami daug naudos suteikiančią praktiką – sausą kūno odos šveitimą. Jeigu turite daugiau klausimų šia tema ar norite pasikonsultuoti, mielai kviečiame registruotis vizitui mūsų pokyčių klinikoje „Implantera“.