Keletas mitų apie plaukelių šalinimą

Nors depiliacija vašku arba epiliatoriumi yra gana skausminga, ji suteikia rezultatus, kuriais galima džiaugtis ilgą laiką. Visgi daugelis į šias procedūras žiūri nepatikliai – tada geriausia rinktis plaukelių šalinimą lazeriu. Apie plaukų šalinimą lazeriu yra daug neteisingos informacijos, kuri gali suklaidinti. Šiame straipsnyje pristatome keletą dažniausių mitų, kuriuos tenka išgirsti klinikos „Implantera“ gydytojams.

Mitas – lazeris yra nesaugus

Mūsų klinikoje naudojamos akredituotos lazerio technologijos, o procedūrą atlieka tik sertifikuoti specialistai. Vien tai reiškia, kad Jūs neturėtumėte baimintis plaukelių šalinimo lazeriu, nes lazeris odai yra naudingas ir saugus: po procedūros neatsiras jokių nudegimų ar šalutinių poveikių.

Procedūra saugi, reikia tik atidžiai išsirinkti specialistą ir sekti jo nurodymus po procedūros. Atminkite, kad po lazerio procedūros oda yra jautresnė, todėl ją reikia saugoti tepant SPF 50 ir palepinti lengvais drėkinančiais kremais.

Mitas – procedūra skausminga

Plaukelių šalinimas lazeriu yra visiškai saugi ir neskausminga procedūra. Lazeris plaukelių nerauna, dėl to skausmo bijoti nereikia. Šiuolaikiniai lazeriai turi specialias šaldymo sistemas, todėl procedūra praeis sklandžiai. Visos procedūros metu galite jausti tik nedidelį diskomfortą.

Mitas – užtenka vienos procedūros

Plaukelių šalinimas lazeriu reikalauja kantrybės – galutiniai rezultatai pasiekiami po 6–8 procedūrų seanso, priklausomai, kokioje kūno vietoje šalinami plaukeliai. Taip pat procedūrų kiekis priklauso nuo odos būklės, tono, plauko spalvos, plaukų storumo ir vešlumo. Taigi, plaukelių šalinimas lazeriu nėra vienkartinė procedūra.

Mitas – plaukeliai nebeatauga

Rezultatai po lazerio procedūrų yra ilgalaikiai, kadangi lazeris pašalina 70–90 proc. plaukelių. Vėliau plaukeliai atauga plonesni, silpnesni, todėl norint išlaikyti lygią ir glotnią odą, procedūrą gali tekti kartoti kelis kartus kasmet.

Patikėkite savo estetinį grožį klinikos „Implantera“ profesionalams, kurie plaukelių šalinimą lazeriu atliks itin preciziškai ir kruopščiai.