Kaip paruošti savo odą šiltajam sezonui?

Džiaugdamiesi pagaliau atėjusia taip ilgai laukta vasara, pirmiausiai turėtumėme tinkamai pasirūpinti savo odos sveikata – ne tik ją atgaivinti suteikiant natūralų švytėjimą, bet ir apsaugant nuo itin pavojingų ultravioletinių (UV) saulės spindulių. Tik naudodami tinkamas priemones bei atlikdami reikiamas procedūras, galėsime mėgautis šiltuoju metų sezonu.

Kokias odos priežiūros priemones rinktis?

Esant žvarbiems orams, mūsų oda dažnai išsausėja ir praranda elastingumą, todėl temperatūros pokyčiai reikalauja papildomos priežiūros. Kadangi vasarą daugiau prakaituojame išskirdami riebalinių liaukų sluoksnį, galima naudoti šias priemones:

  • apsauginį kremą nuo saulės (SPF – ne mažiau nei 30);
  • serumą su hialurono rūgštimi, vitaminais C ir E;
  • terminius vandens purškiklius.

Valymui tinka kosmetiniai pieneliai, geliniai/putų prausikliai be alkoholio ir muilo – pašalinantys riebalus, nešvarumus, nedirginantys odos. O norint panaikinti negyvąsias ląsteles bei išvalyti poras, patariama naudoti enziminį šveitiklį.

Reikiamų medžiagų taip pat galite gauti valgydami šviežias daržoves ir vaisius – vitamino C prisotintus persikus, granatus, avietes, vyšnias, trešnes, slyvas bei vitamino E turinčius migdolus, alyvuoges, avokadus, kviečių daigus, sėmenis. Be to, nepamirškite gerti daug vandens.

Pokyčių klinikoje „Implantera“ siūloma išbandyti Hydra O2 aparatą, kuris pasižymi unikaliomis savybėmis ir gali atlikti vandens dermabrazijos procedūras. Veiksmingai valant bei šveičiant odą vakuumo pagalba, sumažinamos raukšlės, padidinamas odos stangrumas, švelnumas. Šis metodas užtikrina džiuginančius rezultatus jau po pirmosios procedūros, tačiau geriausias efektas pastebimas po 3–6 sesijų.

Paruoškite savo odą vasarai kartu su pokyčių klinikos „Implantera“ profesionalais, kurie visada pasiruošę Jums padėti bei atsakyti į kylančius klausimus. Registruokitės vizitui jau dabar ir pasimatykime Tauragėje!