Kaip išvengti bei atsikratyti randų nuo aknės?

Aknė – tai viena iš dažniausių odos ligų, pasireiškiančių įvairaus amžiaus žmonėms: tiek paaugliams, tiek kur kas vyresniems. Kamuojantys spuogai paprastai atsiranda veido, pečių, nugaros ar krūtinės srityse, kuriose, net ir praėjus sėkmingam gydymui, lieka randai. Šiuolaikinė medicina stoja į kovą su jais ir pacientams siūlo kokybiškas bei laiko patikrintas priemones, grąžinančias estetinę odos išvaizdą.

Aknės atsiradimo priežastys

Suaktyvėjus lytiniams hormonams, padidėjus riebalinių liaukų (sebumo) kiekiui, pakitus jo klampumui ir sudėčiai, aknė dažniausiai pasireiškia paaugliams, tačiau ši liga vis dažniau pastebima 20-mečių ar vyresnių žmonių tarpe. Manoma, kad tam didelės įtakos turi patiriamas stresas, mėnesinių ciklo sutrikimai, nesubalansuota mityba, oro užterštumas, prasta odos priežiūra, naudojant sausinančius arba per daug drėkinančius produktus. Taip pat aknė gali atsirasti ir dėl genetinių veiksnių.

Kokias klaidas darome?

Sergant akne, vienas iš pačių didžiausių mūsų priešų – negydoma liga, kuri ilgainiui plisdama gali pažeisti ne tik įvairias kūno sritis, bet ir formuoti skausmingus pūlinius ar mazgus. Taip pat specialistai įspėja neužsiimti savigyda naminėmis priemonėmis, galinčiomis sukelti įvairių alerginių reakcijų, dirginimų.

Kaip kovoti su po aknės likusiais randais?

Po aknės likę randai sukelia nepasitikėjimo savimi jausmą bei psichologinį diskomfortą, todėl pokyčių klinika „Implantera“ kviečia išbandyti naujos kartos lazerį „Cutera Excel V“. Tai priemonė, kuri greitai ir saugiai sprendžia įvairias dermatologines problemas, gydant kraujagyslinius darinius bei atnaujinant odą be jokios žalos.

Pradedant randų šalinimą, pagal individualią kiekvieno paciento situaciją parenkami tinkami lazerio parametrai, bangos ilgis ir gylis. Tuomet oda apsaugojama žemos temperatūros safyro antgaliu, o esant poreikiui gali būti taikomas vietinis nuskausminimas, kadangi jaučiamas lengvas dilgčiojimas, primenantis musės tūpimą arba uodo įkandimą. Procedūra dažniausiai trunka 5–10 minučių (esant sudėtingesniems atvejams, ir ilgiau), užtenka vieno arba dviejų vizitų.

Jaučiate nepasitikėjimą savimi dėl užsilikusių randų po aknės? Kviečiame registruotis pirminei konsultacijai ir atvykti į pokyčių kliniką „Implantera“ – įvertinę Jūsų situaciją, pateiksime patį geriausią problemos sprendimo būdą.