Jūsų grožis 2021-aisiais: natūralumo revoliucija?

2021-aisiais skelbsime naują startą gyvenimui, kurio esame taip pasiilgę. Atgaivinsime keliones, gyvą tarpusavio ryšį, pokalbius prie kavos puodelio, o kartu – ir savo grožio rutiną. Tai metas, kaip pagaliau pavyks atlikti ilgai planuotas, tačiau dėl pandemijos nukeltas ar atšauktas procedūras. Lietuviška grožio chirurgija neatsilieka ir vilioja naujovėmis. Ko tikėtis šiemet?

Pirmenybė – natūralumui

2021-ųjų tendencijos džiugina pacientus, norinčius atskleisti unikalų savo grožį. Ekspertai pastebi, kad pastaruoju metu vis didesnis dėmesys yra skiriamas natūralumo puoselėjimui ir jaunystės išsaugojimui, o ne drastiškam „laikrodžio sukimui atgal“. 

Tai reiškia, kad gerokai daugiau tyrimų bei investicijų sulaukia tos procedūros bei technologijos, kurios leidžia puoselėti ir dailinti natūralią išvaizdą. Tuo tarpu autentiškus bruožus pakeičiantys, agresyvūs gražinimosi metodai – jau praeitis.

Naujiena Baltijos šalyse

Jaunatvę saugo ir puikią savijautą užtikrina prižiūrėtos kūno linijos. Čia į pagalbą ateina bene laukiamiausia metų naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse – Vaser Lipo technologija. Šį naujausios kartos aparatą Lietuvoje turi tik Tauragėje įsikūrusi „Implantera“ grožio klinika.

Pamirškite tradicinę liposukciją, kuriai būdingas ilgas gijimo periodas ir diskomfortas po procedūros! Vaser Lipo visame pasaulyje vertinama kaip naujos kartos priemonė, suteikianti greitą rezultatą be nemalonių pojūčių. 

Riebalų nusiurbimas vyksta pasitelkus ultragarsą. Tai veiksminga technologija, visiškai nekenkianti pacientų sveikatai, nepriklausomai nuo jų amžiaus ir kitų faktorių. Po šios procedūros nusiurbti riebalai gali būti naudojami kitoms kūno vietoms (pvz. krūtims, sėdmenims) padailinti.

Susipažinkite su 5 Vaser Lipo privalumais:

  • Veikia tik taikinį. Aparatas naikina tik riebalus, todėl, skirtingai nei kitos panašios technologijos, nepažeidžia kitų audinių, kraujagyslių bei nervų.

  • Du zuikiai vienu šūviu. Vaser Lipo padeda ne tik riebalų nusiurbimui, bet ir kūno kontūravimui: inovacijos dėka gali būti formuojami norimi kūno kontūrai ir net išryškinami raumenys!

  • Užtenka vieno vizito. Maksimalūs rezultatai – vos po poros valandų trukmės procedūros. Pakartotinio apsilankymo neprireiks, o Jūs iš karto galėsite džiaugtis naujomis kūno formomis. To nesuteikia sportas ar kosmetinės procedūros.

  • Be jokio skausmo. Tai – komfortiška procedūra: jos metu taikome vietinę nejautrą, todėl nejausite nemalonių pojūčių, o pačios procedūros net neprisiminsite!

  • Greitas gijimas. Pamirškite komplikacijų riziką, tinimą ir ilgai nenykstančias mėlynes savo kūne. Jau kitą dieną galite grįžti į įprastą gyvenimą.

Tai – plataus pripažinimo sulaukusi inovacija, garantuojanti saugius ir išliekančius rezultatus. Kviečiame apsilankyti „Implantera“ pokyčių klinikoje ir Vaser Lipo galimybėmis įsitikinti patiems!