Išsiplėtę kapiliarai. Kaip kovoti su veido raudoniu?

Kapiliarai – tai po odos paviršiumi esančios mažos kraujagyslės, kurios dažnai išsiplečia taip sudarydamos raudonas, gerai matomas, raudonas linijas. Šios žymės, atsirandančios ant nosies, smakro ar skruostų, nesukelia jokio skausmo, tačiau tampa estetine problema, kurią siekiama išspręsti įvairiais būdais.

Dėl ko kapiliarai pradeda plėstis?

Kapiliarai pradeda plėstis dėl papildomo kraujo spaudimo, o kadangi šios mažos kraujagyslės yra itin arti odos, raudonis būna ypač gerai matomas. Taip pat kapiliarai ryškėja senstant, kuomet venos tampa mažiau atsparios vidiniams ar išoriniams veiksniams, o pati oda plonėja.

Veiksniai, sukeliantys veido raudonį

  • Saulės spinduliai. Kraujagyslės gali pradėti plėstis, kai būname saulėje be apsauginio kremo arba patiriame nudegimą. Pažeidus odą, kur kas sunkiau būna išlaikyti drėgmę bei vientisumą, todėl kapiliarai dar labiau išryškėja.
  • Išoriniai veiksniai. Intensyvus veido plovimas, spuogų spaudymas, cheminiai dirgikliai ar temperatūrų svyravimai gali turėti didelės įtakos kapiliarų išsiplėtimui.
  • Alkoholis. Dažnas alkoholinių gėrimų vartojimas gali lemti veido raudonio atsiradimą.
  • Genetika. Dažnai išsiplėtę kapiliarai ir veido raudonis gali būti paveldimas iš giminaičių.
  • Estrogenai. Nėštumo metu susidaręs papildomas kraujo tūris ir padidėjęs estrogenų kiekis gali sukelti kraujagyslių išsiplėtimą.

Kaip panaikinti veido raudonį?

Pokyčių klinikoje „Implantera“ susidūrę su išsiplėtusiais kapiliarais bei veido raudoniu, naudojame Cutera Excel V lazerį – tai technologija, sprendžianti kraujagyslines ir nepiktybines estetines problemas. Šios procedūros, padedančios naikinti raukšles, skatina kolageno, elastino, fibroblastų gamybą, atjaunina odą.

Susidūrėte su veido raudoniu ir nežinote, kaip sau padėti? Užsiregistruokite pirminei konsultacijai pokyčių klinikoje „Implantera“ – vizito metu įvertinsime bendrą Jūsų odos būklę ir paskirsime patį geriausią gydymą Jums.