Grožio procedūros klinikoje „Implantera“. Kaip pasiruošti vasarai?

Kalendoriuje lieka vis mažiau dienų iki taip ilgai lauktos vasaros – laiko, kai vis dažniau būsime lauke, džiaugdamiesi saulės spinduliais. Ne paslaptis, kad esant karštam orui, mėgstame mėgautis vandens purslais ežeruose, upėse ar jūroje. Tačiau kai kuriems iš mūsų ramybės neduoda ne itin tobulos kūno formos ir erzinantis atvaizdas veidrodyje. Klinika „Implantera“ ragina vasarą pasitikti gražiems ir pasinaudoti siūlomomis procedūromis.

Įvairiose kūno vietose vis iš naujo dygstantys plaukeliai tikriausiai erzina ne vieną. Tai ypač aktualu vasarą, kai vilkime kur kas daugiau atviresnius drabužius ir norime džiaugtis lygia ir glotnia oda. Naujos kartos diodinis lazeris „Sapphire“ išskiria šviesos ir šilumos energiją, kuri sutelkiama į po oda esančius plauko folikulus ir juose esančias ląsteles, atsakingas už augimą. Ši procedūra rekomenduojama norint pašalinti nepageidaujamus plaukelius nuo veido (viršutinės lūpos, smakro, skruostų), pečių juostos, pažastų, krūtinės, bikini zonos ar viso kūno ilgam laikui.

Sumažėjus gyvenimo tempo intensyvumui, neužsiimant aktyvia fizine veikla arba paprasčiausiai bėgant metams, priaugame daugiau nereikalingų kilogramų. Tačiau lazerio „Venus Bliss“ pagalba galime apie tokias problemas pamiršti. Pasitelkiant inovatyvias technologijas, riebalinė ląstelė pažeidžiama ir pašalinama per limfos sistemą, nepakenkiant kitiems audiniams. Jeigu skundžiatės padidėjusia kaklo, rankų, dekoltė ar krūtinės zona, pasinaudokite šia procedūra.

Tikriausiai nesumeluosime pasakydami, kad švelni, glotni ir spindinti oda – dažno svajonė. Jeigu mėgaudamiesi saule ir kitais vasaros teikiamais malonumais norite pamiršti apie savo odos problemas, siūlome išbandyti dar daugiau procedūrų.

  • Norint pašalinti kapiliarus ir raudonį, gydyti aknės sukeltus randus ir raukšles, rekomenduojame išbandyti „Cutera Excel V“ lazerį. Ši priemonė gydo kraujagyslinius darinius ir atnaujina odą jos nepažeidžiant bei pasižymi ypatingu greičiu.
  • Jeigu kompleksuojate dėl ant kūno esančių karpų, apgamų ar kitų odos darinių, „CO2“ lazeris užtikrins greitą žaizdų gijimą ir aukščiausios kokybės rezultatus. Procedūros metu, taikant vietinę nejautrą, odos darinys pašalinamas, įsiskverbiant giliai į odą, o pažeista vieta užklijuojama pleistru.
  • Susidūrus su pigmentinių dėmių, hiperpigmentacijų ar kitomis pažeistos odos problemomis, „Fraxel Dual“ technologija padės su tuo kovoti. Šią procedūrą saugu atlikti įvairiose kūno vietose, siekiant atjauninti odą ir skatinti kolageno gamybą.

Jeigu susidomėjote, užsiregistruokite pirminei konsultacijai „Implanteros“ klinikoje. Vizito metu aptarsime Jūsų lūkesčius ir pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą procedūrą arba jų kompleksą.