Dantų implantacija be kaulo priauginimo (JD dantų implantais)

Vienbalsiai pripažįstama, jog netekus dantų, dantų implantacija – patikimiausias ir ilgaamžiškiausias sprendimas. Dantų implantacijos galimybės neribotos – implantų pagalba galima greitai ir efektyviai atkurti vieną, kelis, daugumą ar net visus prarastus dantis. Tačiau prieš implantų sriegimą neretai prireikia papildomos kaulo priauginimo procedūros, o tai prailgina gydymo laiką ir padidina išlaidas.

Pasitelkus inovatyvius pasaulyje pripažinto italų gamintojo „J Dental Care“ zygomatinius implantus, pilnas žandikaulio atkūrimas atliekamas per itin trumpą laiką, išvengiant sudėtingų sinuso dugno pakėlimo bei kaulo priauginimo procedūrų ir ilgai trunkančio gydymo. Šie implantai naudojami atkuriant bedančius, sunykusius viršutinius žandikaulius, kuriuose nelikę vietos implanto įsriegimui. „J Dental Care“ zygomatiniais implantais prarastus dantis greitai ir patikimai galima atkurti net itin sudėtingais atvejais.

Žandikaulis dažniausiai sunyksta, kai, praradus dantis, delsiama juos atkurti, ilgą laiką nešiojami išimami dantų protezai arba prie sveikų dantų tvirtinami tilteliai. Dalies žandikaulio galima netekti ir dėl traumų ar onkologinių susirgimų veido srityje. Įprastai sunykusį viršutinį žandikaulį turintiems pacientams atliekamas žandikaulio kaulo priauginimas. Tai – gana sudėtinga ir gan ilgo gijimo laiko reikalaujanti procedūra. Siekiant maksimaliai sutrumpinti dantų atkūrimo laiką bei išvengti nemalonių intervencijų buvo sukurti „J Dental Care“ zygomatiniai implantai.

Zygomatiniai implantai išsiskiria tuo, jog yra ilgesni nei įprastiniai. Jie tvirtinami skruostikaulio kaule, kuris yra itin tvirtas, todėl užtikrinamas patikimas ir ilgaamžis gydymo rezultatas. Novatoriškos „J Dental Care“ implantų technologijos dėka pasiekamas ir itin aukštas implantų pirminis stabilumas, todėl laikinas protezavimas galimas praėjus vos kelioms dienoms po implantacijos, tad pacientas gali iš karto džiaugtis nepriekaištingai atrodančiu estetiniu vaizdu. Implantui prigijus, laikinas protezas pakeičiamas nuolatine individualiai sukurta idealiai tinkančios formos, dydžio ir spalvos restauracija.

Kiekvienam pacientui, pasirinkusiam „J Dental Care“ implantus, po procedūros įteikiamas originalus implantų pasas, liudijantis šiems dantų implantams suteikiamą viso gyvenimo garantiją.

Prekės ženklas „J Dental Care“ pasaulyje vertinamas dėl ypatingai aukštos kokybės ir patikimumo. „J Dental Care“ dantų implantacijai skirti produktai atitinkanta šiuolaikinio gydymo reikalavimus, aukščiausius kokybės ir saugumo standartus. Nuolat bendradarbiaudami su mokslo bei tyrimų centrais „J Dental Care“ kuria ne tik produktus, kurių reikia šiandien, bet ir inovacijas, kurios bus aktualios rytoj.

Pokyčių klinikos „Implantera“ tikslas – tobulėti ir žengti koja kojon su pasaulinėmis odontologijos naujovėmis ir tendencijomis, siekiant pateisinti net pačių reikliausių pacientų lūkesčius. Kad ir su kokiomis odontologinėmis problemomis susidurtumėte, laukiame Jūsų mūsų klinikoje, kurioje apgaubsime nuoširdžiu dėmesiu ir užtikrinsime aukščiausią gydymo kokybę.