Dantų atkūrimo galimybės

Prarastus dantis galima atkurti visiškai naujais išlaikant jų estetines ir funkcines savybes. Tai atliekama dantų implantacijos metu. Skirtingiems dantų praradimo atvejams taikomi skirtingi dantų implantacijos būdai. Kokios implantacijos galimybės?

Kas yra implantacija?

Tai prarastų ar itin pažeistų dantų atkūrimo būdas, leidžiantis atstatyti dantis specialiai tam pritaikytais implantais. Implantas yra mažas, iš titano pagamintas varžtelis, kuris implantacijos metu sriegiamas į žandikaulį. Implantas atstoja tikrą danties šaknį.

Procedūros metu galima įsriegti neribotą kiekį implantų į abu žandikaulius be skausmo ir ganėtinai greitai. Tokiu būdu šypsenai grąžinama estetiška išvaizda, vėl galima mėgautis mėgstamu maistu ir gėrimais, o implantai visiškai nesiskiria nuo tikrų dantų.

Dantų atkūrimo būdai

Nuo to, kiek dantų praradote, priklauso, kaip bus atliekama būsima implantacijos procedūra. Netekus vieno danties, jo atstatymo procedūra greita ir visiškai neskausminga. Į prarasto danties vietą įsriegiamas vienas implantas, kuriam sugijus tvirtinamas dantų protezas. 

Keli prarasti dantys kokybiškai atkurti gali būti vos ant dviejų implantų ant jų tvirtinant dantų vainėlių jungtis. Netekus daugumos ar netgi visų dantų, tikrai ne viskas prarasta. Geriausia išeitis – bendantį žandikaulį atkurti keturiais arba daugiau nei keturiais implantais, ant kurių vėliau tvirtinamas nenuimamas protezas.

Kodėl verta?

Šiuolaikinė odontologija leidžia sklandžiai ir gana paprastai išspręsti prarastų dantų problemą. Dantų implantacija yra ypatinga procedūra, kurios galimybės neribotos. Šios procedūros metu pilnai atkuriama kramtymo funkcija, grąžinama graži, estetiška šypsena ir nepriekaištinga fonetika. Kruopščiai įsriegti implantai tarnauja ilgus metus ir suteikia tikrų dantų pojūtį. 

Jeigu domitės dantų implantacija, tačiau esate netikri kuris būdas Jums tinkamiausias, kviečiame atvykti į kliniką „Implantera“ ir gauti atsakymus į visus kylančius klausimus.