„Cutera Excel V“ lazerio privalumai šalinant kraujagyslinius odos darinius

Veido rožinę, pigmentines dėmes, aknę ir daugelį kitų estetinių odos problemų sėkmingai sprendžia lazerio procedūros. Pasaulyje pripažinto, ypatingai tikslaus lazerio „Cutera Excel V“ procedūros švelnios, neskausmingos, efektyvios ir labiausiai tinkamos šaltaisias metų sezonais. Kokie šio lazerio privalumai?

Kodėl „Cuteral Excel V“?

„Cutera Excel V“ lazerio sistema tikslingai sukurta plačiausio kraujagyslinių ir nepiktybinių estetinių komplikacijų spektrui gydyti. Šis lazeris puikiai tinka pacientams, sergantiems įvairiomis dermatologinėmis ligomis: veido raudoniu, rožine, akne, turint ir norint atsikratyti kraujagyslinių darinių, strazdanų, pigmentinių dėmių, vyšninių angiomų, vorinių venų, kojų venų, randų.

Lyginant lazerio „Cuteral Excel V“ veikimo principą su kitomis tradicinėmis lazerių sistemomis, jis pranoksta ir gydytojo, ir paciento lūkesčius. Atlikus dermatologines procedūras šiuo lazeriu oda nepažeidžiama, nesilupa, nesisluoksniuoja.

Estetinių odos komplikacijų šalinimas ir dermatologinių ligų gydymas šiuo lazeriu – itin veiksmingas ir nekenksmingas procesas. Lazeris labai efektyvus naikinant raukšles, kadangi skatina kolageno, elastino gamybą, atjaunina odą, sutraukia poras, stangrina.

Veikimo principas

Pati procedūra trunka iki 40 min. Tai labai švelnus odos atnaujinimo būdas, kuriam nereikalingas specialus gijimo laikotarpis. Procedūrų metu nėra jokio tiesioginio fizinio sąlyčio su oda, ją maloniai šildo lazerio spindulys. Visgi, jei po procedūrų patinsta ar parausta oda, nesijaudinkite, nes tai praeis po 24–48 valandų.

Gydant rožinę, išplitusį raudonį, aknę ar kitus odos darinius su lazeriu „Cutera Excel V“, naudojama inovatyvi odos šaldymo sistema. Tokiu būdu užtikrinama, kad pacientas nei prieš, nei po nei per procedūrą nejaus jokio skausmo.

Atlikus gydymą šiuo lazeriu, nereikalingas palaikomasis gydymas medikamentais. Tai reiškia, kad nereikia naudoti harmoninių tepalų ar gerti antibiotikų tam, kad jie palaikytų su lazeriu pasiektus rezultatus. Visgi, kurį laiką patartina kruopščiai saugoti odą nuo saulės spindulių ir naudoti saulės kremą su SPF50 apsauga. Tai svarbu net ir šaltaisiais metų sezonais.

Kam vengti?

Procedūra nerekomenduojama nėščioms moterims ir pacientams, kurie odos aknę gydo izotretioninu („Roaccutane“ vaistais). Taip pat procedūra nerekomenduojama žmonėms, sergantiems baltme.

Kviečiame atvykti į kliniką „Implantera“ ir patiems įsitikinti šios procedūros paprastumu ir veiksmingumu!