Ar kobido masažas prilygsta kosmetinėms procedūroms?

Siekiant sulėtinti odos senėjimo procesą, šalia kosmetinių procedūrų atliekami įvairūs masažai, iš kurių vienas yra kobido – tai terapinis metodas, spartinantis giliųjų epitelio sluoksnių atsinaujinimą, atpalaiduojantis veido, kaklo, dekoltė raumenis. Šios praktikos metu daugiausiai dėmesio skiriama linijoms, atsakingoms už storosios žarnos ir šlapimo sistemos funkcionavimą, greitinant valymosi bei stimuliuojant virškinimo procesą.

Daugiau kobido masažo privalumų

Atliekant masažą ypatingais metodais (maigant, trinant, gnaibant, glostant), aktyviai gaminasi už audinių atsinaujinimą, kovą su raukšlėmis atsakingi baltymai – kolagenas ir elastanas. Nors džiuginantis rezultatas geriausiai pasiekiamas kartu taikant plastinę chirurgiją, pradedant kobido kursą, dingsta pirmosios raukšlės, nuovargis. Taip pat ši procedūra gerina energijos srautų kryptingumą, kraujo apytaką, mažina galvos skausmus, irzlumą, normalizuoja veido limfodrenažą. Be to, iš organizmo pašalinami toksiški elementai, įvairios kenksmingos medžiagos.

Pagrindiniai masažo efektai

  • Oda tampa lygesnė ir stangresnė, o veidas įgauna malonų atspalvį, aiškius kontūrus.
  • Normalizuojama odos drėgmė, riebalinių liaukų darbas.
  • Pašalinami juodi taškeliai ir spuogeliai, dingsta su amžiumi susijusi pigmentacija.
  • Sustiprėja ir pasitempia veido raumenys, pašalinami spazmai.
  • Aktyvinama limfinė sistema, optimizuojamas ląstelių metabolizmas.
  • Oda geriau įsisavina maistines medžiagas.
  • Suteikiama geresnė bendra savijauta, gilus atsipalaidavimas.

Kam rekomenduojama ši procedūra?

Kobido masažas rekomenduojamas 45-erių metų amžiaus ir vyresniems asmenims. Tačiau svarbu pabrėžti, kad šios procedūros negalima atlikti esant infekcinio pobūdžio epitelio ligoms (psoriazei, dermatitui, egzemai), veido/kaklo/dekoltė sričių sužalojimams, alergijoms, neseniai atliktoms veido procedūroms. Taip pat ypatingo saugumo patartina imtis pacientams, kurie susiduria su žemu intrakranialiniu spaudimu, širdies, inkstų ar kepenų susirgimais, onkologiniais dariniais. Be to, atliekant masažą, reikia saugoti limfinius mazgus, kurie yra padidėjusio jautrumo.

Pastebėjote, kad Jūsų oda yra pavargusi ir praradusi savo estetinę išvaizdą? Tuomet registruokitės vizitui pokyčių klinikoje „Implantera“ kobido masažui – tai puiki prevencinė priemonė, prisidedanti ne tik prie vizualinių pasikeitimų, bet ir emocinės bei fizinės sveikatos pagerėjimo. Laukiame atvykstant!