Ar galima atlikti plaukelių šalinimą lazeriu vasarą?

Prasidėjus vasaros sezonui, daugeliui tampa aktualios estetinės grožio procedūros, iš kurių viena populiariausių – plaukelių šalinimas. Nors šiuo metu esama pačių įvairiausių pasirinkimų, visgi kai kurios priemonės sukelia odos dirginimą bei raudonį. Siekiant ilgalaikio ir patikimo rezultato, pokyčių klinikoje „Implantera“ plaukelių šalinimą rekomenduojama atlikti diodiniu LED lazeriu Sapphire.

Plaukelių šalinimas vasarą

Visuomenėje sklando daugybė mitų, kad plaukelių šalinimą lazeriu vasarą rekomenduojama atidėti, tačiau tai nėra tiesa. Šiuolaikinių technologijų dėka odai nereikia ypatingos priežiūros, o saulės teikiamais malonumais galima mėgautis praėjus vos 2 paroms. Todėl procedūra yra saugi ir efektyvi bet kuriuo metų laiku.

Sapphire lazerio nauda

Mūsų klinikoje naudojamas naujos kartos lazeris Sapphire yra puiki priemonė siekiant pašalinti ir sustabdyti plaukelių augimą skirtingose kūno vietose – veido, pečių, pažastų, krūtinės, nugaros, bikini srityse.

  • Saugumas. Epiliuojamoms vietoms naudojama net -10 °C temperatūra, todėl užtikrinamas visiškas paciento saugumas išvengiant odos nudegimų, sudirgimų. Tačiau kartais galimi trumpalaikiai paraudimai, kurie greitai praeina.
  • Efektyvumas. Nors rezultatai yra pastebimi jau po pirmosios procedūros, rekomenduojama atlikti 4–5 vizitų ciklą – tokiu būdu plaukelių augimas bus sustabdomas maždaug 2 metams.
  • Universalumas. Remiantis mokslinių tyrimų duomenimis, Sapphire lazeris puikiai veikia odą nuo I iki IV fototipo pagal Fitzpatriko skalę. Tai reiškia, kad dėl esančio bangos ilgio spindulys nepažeidžia audinio, todėl ši priemonė geba prisitaikyti prie kiekvieno odos tipo skirtingose kūno vietose.

Kaip atliekama procedūra?

Atsižvelgiant į individualų odos tipą, spalvą ir jautrumą, novatoriška lazerinė technologija užtikrina maksimalų efektyvumą džiuginančių rezultatų link.

  • Siekiant visiško paciento komforto, lazerio antgalis stipriai atšaldomas, todėl procedūros metu nejaučiamas joks stiprus skausmas, tik švelnus dilgčiojimas.
  • Dėl galingos maitinimo sistemos, galinčios veikti greitai plačiame dažnių spektre, skleidžiama šilumos ir šviesos energija sutelkiama į po oda esančius plauko folikulus bei ląsteles, atsakingas už augimą.
  • Galiausiai pašalinami net ploniausi plaukeliai (išskyrus žilus plaukus).

Pasiruoškite vasarai jau dabar registruodamiesi nepageidaujamų plaukelių šalinimo procedūrai – tai galite padaryti pokyčių klinikoje „Implantera“, kurioje Jūsų laukia profesionalūs bei patyrę specialistai. Laukiame atvykstant!